Zamknij

Dzień Dobry TVN: Kinga Rusin skradła całe show. Pokazała, co umie robić z hula-hop [WIDEO]

Patrycja Chudolińska
28.02.2020 19:14
Dzień Dobry TVN Kinga Rusin hula hop
fot. zrzut ekranu Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin znów zwróciła na siebie uwagę internautów. Gwiazda wróciła do "Dzień Dobry TVN" po "oscarowej aferze". W trakcie rozmowy na temat aktywności fizycznej i ćwiczenia z hula-hop, prowadząca pokazała, co potrafi. Swoim zaangażowaniem zaskoczyła trenerów, a także widzów przed telewizorami.

Dzień Dobry TVN: Kinga Rusin i Piotr Kraśko kręcą hula-hop

Kinga Rusin i Piotr Kraśko prowadzili piątkowy odcinek programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Jednym z elementów programu była rozmowa z trenerami na temat zalet wykonywania treningów z wykorzystaniem hula-hop. Aby lepiej zobrazować temat, sportowcy i prowadzący chwycili za gimnastyczne koła i zaczęli nimi kręcić.

Początkowo uwagę widzów zwrócił Piotr Kraśko. Prowadzący nie miał najwyraźniej dużego doświadczenia w treningu z hula-hop i szło mu to dosyć ciężko. Nie poddawał się jednak i z ogromnym zaangażowaniem kręcił kołem.

- Ja mam takie urządzenie, które podobno wykorzystywane też jest jako przyrząd do tortur (...) Żelazne mięśnie brzucha trzeba mieć. Ależ długa udana seria! - cieszył się aktywnością fizyczną prowadzący.

Nagranie Kingi Rusin z hula-hop podbija sieć

Kinga Rusin radziła sobie z hula-hop zdecydowanie lepiej. Przy okazji kręcenia mogła swobodnie rozmawiać, a nawet jeść ciastko.

- Ja się odchudzam i od razu jem - zażartowała.

Gwiazda następnie zaprezentowała sposób, w jaki za czasów jej dzieciństwa bawiło się hula-hop. Kinga Rusin założyła koło na szyję i zaczęła nim intensywnie kręcić. Ta scena zaskoczyła widzów. Jeden z trenerów przestrzegł jednak przed wykonywaniem tego typu "zabaw", gdyż można łatwo nabawić się kontuzji.

Internauci są zachwyceni nagraniem Piotra Kraśki i Kingi Rusin wywijających hula-hop.

- Popłakałam się, jak oglądałam.

- Piotr wymiata!

- Pan Piotr dał lepsze show niż zaproszeni goście. Strasznie mu to wychodziło. Pozytywnie...

- Panu Piotrowi nawet nóżka chodziła, jak w tańcu! Pani Kinga pełna spokoju w szpileczkach.

- Uśmiałam się.

- Kraśko mistrz. Nigdy nie widziałam lepszego kręcenia.

- Kinga z gracją i elegancją. Jesteście najlepsi - komentują fani pod filmem na Instagramie.

Wam również się podoba?

Całe nagranie dostępne jest na stronie Dzień Dobry TVN.

RadioZET.pl/PCh