Zamknij

Dzień Dobry TVN: zmiany w programie. Oficjalne pożegnanie Kingi Rusin [FOTO]

14.07.2020 18:37
Kinga Rusin pożegnała Piotra Kraśko
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Piotr Kraśko znika z "Dzień Dobry TVN" i dołącza do ekipy "Faktów". Koleżanka z pracy Kinga Rusin postanowiła oficjalnie pożegnać dziennikarza.Opublikowała w sieci wspólne zdjęcia i wspomniała cztery lata wspólnego prowadzenia śniadaniowego formatu.

Justyna Pochanke odchodzi ze stacji TVN, gdzie przez lata mogliśmy oglądać ją w informacyjnych "Faktach". Sama dziennikarka przyznała, że była to spontaniczna decyzja , nie zdradziła jednak szczegółów decyzji. Michał Samul z Pionu Informacji TVN podkreślił, że rozstali się w zgodzie, w pełni szanuje jej decyzje i ceni zawodowy talent. "Fakty" stanęły przed trudnym wyborem osoby, która zastąpi doświadczoną Pochanke. Postawiono na nie mniej znanego dziennikarza.

Justynę Pochanke zastąpić ma Piotr Kraśko, który od tej pory będzie prowadzącym "Faktów" i "Faktów po Faktach". Do tej pory mogliśmy oglądać go na antenie stacji także w "Faktach z zagranicy", widzowie pokochali go także jako współprowadzącego śniadaniowy format "Dzień Dobry TVN".

- Świetnie nam się współpracowało z Piotrem przez ostatnie 4 lata. Cenię jego profesjonalizm, indywidualny styl i szeroką wiedzę niezbędną w newsach - ocenił Michał Samul.

Wielu fanów "Dzień Dobry TVN" z pewnością będzie zawiedzionych z powodu zniknięcia Piotra Kraśko z porannego programu. W parze z Kingą Rusin rozbawiali widzów, a ich występ z hola-hop stał się hitem internetu. Rusin postanowiła oficjalnie pożegnać kolegę, z którym świetnie jej się współpracowało.

 Dzień Dobry TVN: Kinga Rusin skradła całe show. Pokazała, co umie robić z hula-hop [WIDEO]

Dzień Dobry TVN: zmiany w składzie programu. Kinga Rusin pożegnała kolegę

Na profilu Kingi Rusin pojawił się nowy post, w którym dziennikarka pożegnała Piotra Kraśkę, z którym współpracowała przez cztery lata w "Dzień Dobry TVN". Podkreśliła, że będzie jej brakować kolegi z planu, że przed obojgiem nowe zawodowe wyzwania.

- Piotrek, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: gratulacje i powodzenia w "Faktach" TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w "Dzień Dobry TVN"! A takich zdjęć już więcej nie będzie. Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami! - czytamy.

Fani Kingi nie ukrywali, że bardzo żałują, że świetnie współpracujący duet musiał się rozstać.

- Najlepsza para prowadząca, klasa sama w sobie, trudno, pozostaje się z tym faktem pogodzić - napisała jedna z internautek.

Też byliście fanami Kingi i Piotra w "Dzień Dobry TVN"?