Zamknij

Dzień Dobry TVN: Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi

Patrycja Chudolińska
25.02.2020 14:30
Dzień Dobry TVN: Paulina Krupińska i Damian Michałowski
fot. Mateusz Jagielski/East News

Znamy nazwiska nowych prowadzących programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Już niebawem po raz pierwszy w tej roli wystąpią Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Dzień Dobry TVN: Nowi prowadzący programu śniadaniowego

We wtorek 25 lutego 2020 odbyła się wiosenna ramówka TVN. Podczas konferencji prasowej stacja ogłosiła, jakie formaty będą gościć na antenie w najbliższym czasie. Potwierdzono powrót m.in. "Ameryki Express" oraz premierę nowego serialu "Kod genetyczny". Ogłoszono także, jakich nowych prowadzących zobaczymy w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN".

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Nowymi prowadzącymi DDTVN zostaną Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Dołączą do poprzednich par prowadzących: Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika, Kingi Rusin i Piotra Kraśki oraz Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera.

Damian Michałowski to polski dziennikarz i prezenter, który od wielu lat związany jest z Radiem Zet. Prowadzi m.in. popularny format "Uważam Zet". Występował w takich programach, jak "The Voice of Poland", "Szansa na sukces" oraz "Czar par".

Paulina Krupińska to modelka i prezenterka. Karierę rozpoczęła zdobywając tytuł Miss Mazowsza, a następnie Miss Polonia. W 2013 roku reprezentowała Polskę w wyborach Miss Universe. W ostatnim czasie prowadziła program "Klinika urody" na TVN7.

RadioZET.pl/PCh