Zamknij

Dzień Dobry TVN: duże zmiany w programie. Stacja reaguje na koronawirusa

Maciej Friedrich
16.03.2020 15:59
Dzień Dobry TVN: duże zmiany w programie. Stacja reaguje na koronawirusa
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Zmiany będące następstwem pandemii koronawirusa nie ominęły "Dzień Dobry TVN". Paulina Krupińska, która od niedawna prowadzi program razem z Damianem Michałowskim, opowiedziała o decyzji producentów śniadaniowego formatu TVN.

"Dzień Dobry TVN" to poranny program stacji TVN, który obok "Pytania na śniadanie" cieszy się największym zainteresowaniem polskich widzów. Cykliczne bloki, takie jak kącik kulinarny, liczni goście i reportaże mają uprzyjemnić Polakom poranki.

Nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" zostali Paulina Krupińska i znany z RadiaZET Damian Michałowski, a ich debiut spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów. To właśnie Krupińska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o zmianach, na jakie zdecydowali się producenci programu.

Dzień Dobry TVN: zmiany w programie w związku z koronawirusem

Stacja TVN dynamicznie reaguje na rozprzestrzeniającego się po Polsce koronawirusa. "Taniec z gwiazdami" został zawieszony, zmiany nie ominęły także "Dzień Dobry TVN". Poinformowała o za pośrednictwem mediów społecznościowych Paulina Krupińska.

- (...) reagujemy na to, co dzieje się w Polsce i na świecie. Redakcja "Dzień Dobry TVN" działa od początku ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa i wdraża system rotacji ekip, w związku z tym będziemy mieli przyjemność przywitać się z Wami we wtorek, środę i czwartek. W niedzielę i poniedziałek "Dzień Dobry" poprowadzą Gosia i Filip - czytamy w poście Krupińskiej.

TVN to nie jedyna stacja, która zmuszona była wprowadzić zmiany. TVP podjęło poważną decyzję dotyczącą między innymi "Sanatorium miłości".

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl