Zamknij

Dzień Dobry TVN: Pierwsza "wpadka" Ewy Drzyzgi. Woźniak-Starak uratowała sytuację

16.09.2020 18:25
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Drzyzga zaliczyła małe potknięcie w "Dzień Dobry TVN". Na szczęście Agnieszka Woźniak-Starak wykazała się czujnością i poprawiła koleżankę. Prowadzącym udało się wybrnąć z wdziękiem.  

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak zostały nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN". Debiut duetu miał miejsce w poniedziałek, 14 września. Widzowie ciepło powitali dawno niewidziane dziennikarki, ale w sieci nie brakowało też krytycznych uwag po pierwszym występie. Niektórzy byli zdania, że Drzyzga i Woźniak-Starak nie stworzą zgranego duet ze względu na zbyt duże różnice charakterów i doświadczeń. Jednak po ostatnim wydaniu śniadaniówki widać, że obie prowadzące świetnie się uzupełniają. Gdy w ostatnim wydaniu DDTVN Ewa Drzyzga popełniła małą pomyłkę, mogła liczyć na natychmiastową reakcję współprowadzącej. Agnieszka Woźniak-Starak pomogła wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. 

W ostatnim czasie w "Dzień Dobry TVN" zaszły spore zmiany personalne. Po tym, jak z TVN odeszła Justyna Pochanke, jej miejsce w "Faktach" zajął Piotr Kraśko. Dziennikarz pożegnał się ze śniadaniowym pasmem, podobnie jak wcześniej zrobiła to Magda Mołek. Wkrótce program opuściła Kinga Rusin. Jak nieoficjalnie wiadomo, prezenterka chciała odejść od lifestyle'owego formatu, by skupić się na robieniu reportaży i dokumentów. Miejsce gospodarzy porannego show zajęły Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Edward Miszczak komentuje odejście Kingi Rusin i Magdy Mołek z TVN

Dzień Dobry TVN: potknięcie Ewy Drzyzgi i szybka reakcja Agnieszki Woźniak-Starak

W ostatnim wydaniu DDTVN doszło do drobnej wpadki. Ewa Drzyzga, zapowiadając materiał, pomyliła pory dnia i zaprosiła widzów na popołudnie. 

Jesteśmy szczęśliwe, że chcecie spędzać to popołudnie z nami - powiedziała prowadząca.

Widocznie była gospodyni "Rozmów w toku" jeszcze nie przyzwyczaiła się do prowadzenia programu o poranku. Na szczęście mogła liczyć na czujność koleżanki. 

Przedpołudnie! - poprawiła ją Agnieszka Woźniak-Starak.

Dalej program potoczył się jak należy. Nowe prowadzące zaprezentowały pełen profesjonalizm, co zresztą docenili widzowie komentujący na instagramowym profilu DDTVN.

Babki dają radę. Fajnie zgrane są, aż miło popatrzeć i posłuchać.

W końcu powiew świeżości, bez sztuczności, którą można bardzo szybko wychwycić. Z ogromną przyjemnością oglądam cały poranek z dziewczynami przy kawusi. 

Świetny duet, oby tak dalej! 

Posłuchaj podcastu