Zamknij

Dzień Dobry TVN: oświadczyny w programie. Internauci podejrzewają "ustawkę" [FOTO]

Maciej Friedrich
14.02.2020 12:56
Dzień Dobry TVN: oświadczyny w programie. Internauci podejrzewają "ustawkę" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Walentynkowy nastrój udzielił się gościom programu "Dzień Dobry TVN". Zaproszony do programu Karol zaskoczył wszystkich, nieoczekiwanie wyjmując pierścionek i oświadczając się ukochanej Oli przed kamerami. Czy zaręczyny zostały przyjęte?

Walentynki to dla wielu par wyjątkowy dzień. Święto zakochanych to na całym świecie ważna data, sklepowe witryny i restauracje toną w serduszkach, a zakochani starają się rozpieszczać ważne dla siebie osoby. Część z nich decyduje się w tym dniu na poważne deklaracje.

Poważną decyzję podjął jeden z gości zaproszonych do porannego programu "Dzień Dobry TVN". Przed obiektywami kamer zdecydował się oświadczyć ukochanej kobiecie.

Dzień Dobry TVN: oświadczyny w programie. Gość poprosił ukochaną o rękę

Jednymi z gości "Dzień Dobry TVN" byli Ola i Karol, którzy mieli opowiedzieć o początkach swojego związku i łączącym ich uczuciu. Para poznała się pięć lat temu na obozie harcerskim. Wywiad przeprowadzany przez prowadzących wydawał się stresować Karola. Okazało się jednak, że przejęty był zupełnie czymś innym.

Kiedy wydawało się, że rozmowa zbliża się do końca, wydarzyło się coś z pozoru nieoczekiwanego. Mężczyzna klęknął i poprosił ukochaną o rękę na wizji. Ola wydawała się nieco zaskoczona, ale przyjęła oświadczyny. Świeżo upieczonym narzeczonym podczas wkładania na palec pierścionka trzęsły się ręce.

Dzień Dobry TVN: zaręczyny w programie to ustawka? Fani komentują

Część widzów nie jest do końca przekonana, że zaręczyny były w stu procentach spontaniczne, przynajmniej ze strony Karola. Na profilu Dzień Dobry TVN na Facebooku pojawiły się komentarze, w których internauci opisują ogłoszenie, jakie miało znaleźć się w sieci. Poszukiwano w niej osoby, która oświadczy się przed kamerami.

- Czy ja wiem, czy taka niespodzianka, skoro ktoś od was dodawał ogłoszenie, że szukacie kogoś, kto oświadczy się w TV. Ciekawi mnie, do jakiego materiału będzie osoba, która "umie płakać na zawołanie."

- To jest ten Pan z castingu na jednej z grup na Facebooku? Myślałam, że zrezygnowaliście z tego pomysłu i całej szopki - czytamy.

Co więcej, w sieci rzeczywiście znajdowało się podobne ogłoszenie. Czyżby dociekliwi widzowie "Dzień Dobry TVN" mieli rację?

Dzień Dobrty TVN ogłoszenie
fot. screen Facebook
Zaręczyny w DDTVN
fot. Instagram:@dziendobrytvn
Zagłosuj

Jak uważasz, czy oświadczyny w "Dzień Dobry TVN" mogły zostać "ustawione"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF