Zamknij

Dzien Dobry TVN: taniec Magdy Gessler hitem sieci [WIDEO]

Sylwia Wamej
05.03.2020 20:41
Magda Gessler
fot. Viphoto/East News

Magda Gessler jest niezwykle barwną i temperamentną osobowością. Znana restauratorka kocha też tańczyć. Ostatnio pokazała swoje taneczne umiejętności w programie"Dzień Dobry TVN". Wideo, na którym zmysłowo i radośnie tańczy, podbija sieć.

Magda Gessler tańczy w "Dzień Dobry TVN". Wideo jest hitem sieci

Magda Gessler to kobieta wulkan. Prowadzi restauracje, nagrywa programy, maluje obrazy i do tego świetnie tańczy. Ostatnio restauratorka i gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaprezentowała szalony taniec w "Dzień Dobry TVN". Gwiazda pojawiła się w studiu razem ze swoim tatą - Mirosławem Ikonowiczem. Taniec był okazją do świętowania 10-lecia "Kuchennych rewolucji". Szalone wygibasy Magdy Gessler porwały również do tańca jej wiernych fanów.

Magda Gessler świętuje 10. lat "Kuchennych rewolucji"

Magda Gessler przez 10. lat zjechała Polskę i przeprowadziła aż 270 kuchennych rewolucji w 187 miejscowościach. Pierwszy odcinek "Kuchennych rewolucji" wyemitowany został 6 marca 2010 w restauracji "Młyn" w Warszawie. Magda Gessler na planie swojego programu nie patyczkuje się z właścicielami. W ostrych słowach wytyka im błędy, przeklina, a nawet rzuca talerzami. Takim stylem bycia przyzwyczaiła już do siebie fanów. Czasem gwiazda zmuszona jest być ostrą, aby właśnie w bezkompromisowy sposób pomóc właścicielom upadających restauracji.

Zagłosuj

Oglądasz "kuchenne rewolucje"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW