Zamknij

Dzień Matki: Oliwia Bieniuk wzruszyła zdjęciem Anny Przybylskiej. Pokazała też braci [FOTO]

26.05.2021 20:30
Oliwia Bieniuk
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EAST NEWS

Oliwia Bieniuk straciła mamę siedem lat temu, lecz uczciła jej pamięć w Dniu Matki. 19-latka udostępniła niepublikowane wcześniej zdjęcie Anny Przybylskiej. Pokazała także dawno niewidzianych braci.

Polskie gwiazdy świętują Dzień Matki. Na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć celebrytów z ukochanymi rodzicielkami. Dla niektórych jest to podwójne święto, bo nie tylko składają życzenia swoim mamom, ale także otrzymują je od swoich dzieci. Część celebrytek, takich jak Maffashion czy Lara Gessler, w tym roku obchodzi Dzień Matki po raz pierwszy w życiu. Wśród instagramowiczów święto jest także okazją do dzielenia się prywatnymi zdjęciami z dzieciństwa i okresu ciąży, poruszającymi wyznaniami, a także wspominania mam, które odeszły. 

Lara Gessler długo starała się o dziecko. Pokazała intymne zdjęcia i otworzyła się na temat ciąży 

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską w Dniu Matki 

Oliwia Bieniuk w tym roku przystąpiła do matury. Niewykluczone, że 19-letnia córka Anny Przybylskiej pójdzie wkrótce w ślady mamy i zwiąże się show-biznesem. Miał jej w tym pomóc wybór klasy o profilu teatralno-filmowym oraz udział w różnych przedsięwzięciach, w których pracowała przed kamerą. Na razie jednak rozwija się głównie jako influencerka, prowadząc profile m.in. na Instagramie i TikToku. Nie stara się jednak usilnie budować popularności na śmierci swojej słynnej mamy. Oliwia rzadko zamieszcza posty dotyczące Anny Przybylskiej, dlatego też każdy z nich jest na wagę złota i nie przechodzi niezauważony przez fanów pięknej gwiazdy "Złotopolskich". 

W Dniu Matki Oliwia Bieniuk udostępniła archiwalną fotografię zmarłej siedem lat temu Anny Przybylskiej. Widzimy na niej, jak urocza aktorka posyła do obiektywu perlisty uśmiech. Oliwia opatrzyła zdjęcie emotikonką czarnego serduszka.

oliwka bieniukw
fot. Instastories:@oliwia.bieniuk

Na Instastories pojawiło się także zdjęcie Oliwii z braćmi: Jasiem Bieniukiem, który w marcu skończył 10 lat, i słodkim Kazikiem, przyrodnim bratem Oliwii ze związku jej taty z Martyną Gliwińską. 

Mural Anny Przybylskiej został poprawiony. Internauci nie są przekonani. Jest jeszcze gorzej? [FOTO]

oliwka bieniuk
fot. Instastoris:@oliwia.bieniuk