Zamknij

Dzień Matki: gwiazdy pokazują swoje mamy i składają życzenia [GALERIA]

Judyta Wanicka
26.05.2020 14:37
Dzień Matki: gwiazdy pokazują swoje mamy
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Polskie gwiazdy przykładnie świętują Dzień Matki na Instagramie. Pojawiły się życzenia i zdjęcia mam. Swoje rodzicielki pokazali m.in. Małgorzata Rozenek, Robert Lewandowski, Julia Wieniawa, Basia Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski i Joanna Krupa.

26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki. Z tej okazji rodzime gwiazdy uchyliły rąbka prywatności i pochwaliły się swoimi mamami na Instagramie. To jedyny taki dzień, w którym można zobaczyć, jak wyglądają mamy znanych celebrytów i poznać historie, które nierzadko wyciskają łzy.

Wiele gwiazd specjalnie przekopało rodzinne albumy, by podzielić się z fanami unikalnymi fotografiami z dzieciństwa. Inni chwalili się wyjątkowymi chwilami, jak śluby czy narodziny dziecka, w których mama okazała się nieocenionym wsparciem. W tym roku dla części celebrytek Dzień Matki jest podwójną okazją do świętowania, ponieważ same niedawno zostały mamami albo właśnie oczekują na powiększenie rodziny. 

Milena Lewandowska w ciąży. Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała zaokrąglony brzuszek [FOTO]

Zdjęcia swoich mam pokazali m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Doda, Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa, Anja Rubik, Basia Kurdej-Szatan, Joanna Krupa, Justyna Steczkowska, Małgorzata Socha, Katarzyna Dowbor i Cezary Pazura. 

Zobaczcie, jak wyglądają matki popularnych gwiazd show-biznesu. U kogo dostrzegacie największe podobieństwo? 

RadioZET.pl/jw