Zamknij

Dzień Szpilek: gwiazdy pokazują szpilki. Najlepsze założył Filip Chajzer

25.09.2020 21:40
Filip Chajzer
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Dzień Szpilek 2020 - gwiazdy pokazują zdjęcia szpilek, by zbierać środki na szczytny cel. Ale kto powiedział, że to wydarzenie tylko dla kobiet? Do akcji włączył się także Filip Chajzer. Podszedł do tego z przymrużeniem oka. Internauci chwalą go za pomysłowość. "Nie zawiodłeś!".

Dzień Szpilek 2020 to kolejna już edycja akcji, której celem jest zebranie środków na szczytny cel (więcej tutaj: Dzień Szpilek - zasady i cel inicjatywy). W ubiegłorocznej edycji udział wzięło ponad 15 tysięcy osób, których fotki z hashtagiem #dzienszpilek pojawiły się w sieci. Zebrano ponad 30 tysięcy złotych! I w tym roku internauci nie zawiedli. W akcję licznie włączyły się gwiazdy. Swoje zdjęcia w butach na wysokim obcasie pokazały m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Aneta Zając, Ewa Chodakowska, czy Edyta Herbuś. Co może niektórych zaskakiwać, część panów także poczuła chęć, by wziąć udział w akcji.

Dzień Szpilek 2020: Filip Chajzer rozbawił internautów

Na poważnie do tematu podszedł także Filip Chajzer. "Na poważnie", bo niewielu mężczyzn w tym szczytnym celu zdecydowało się opublikować w sieci swoje zdjęcie w szpilkach. Ale w końcu każde zdjęcie się liczy. Dlaczego więc tego nie zrobić? Tak być może pomyślał Chajzer i pokazał, już z przymrużeniem oka, jak prezentują się jego szpilki. Widzimy, dziennikarz wybrał złote szpilki o klasycznym kształcie, z krótkim, wąskim noskiem. Uwagę przykuwają liczne ozdobne dżety i znajoma literka.Najwyraźniej Filip przeczuwał, ze jego szpilki staną się obiektem pożądania internautek i ubiegł ich pytania o markę: jak napisał, to "Labutoł wg projektu Schleswig&Holstein".

Za swoje poczucie humoru Filip Chajzer zgarnął mnóstwo pochwał. Internauci doceniają jego poczucie humoru, dystans do siebie i oczywiście pomysłowość."Uwielbiam za ogromne serce o poczucie humoru", "Jesteś najlepszy", "Czad", "Nie zawiódł", "brawo Ty, jak zawsze bez pudła" - piszą. My gratulujemy mu odwagi i przyznajemy dziesiątkę za takie podejście do sprawy. A poniżej inne zdjęcia znanych osób z okazji Dnia Szpilek 2020. Które szpilki najbardziej Wam się podobają?

RadioZET.pl/AS