Zamknij

Dzień dobry TVN: Agnieszka Woźniak-Starak zażartowała z Łukasza Jakóbiaka

15.09.2020 21:46
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga dołączyły do grona prowadzących "Dzień dobry TVN". Była gwiazda "Ameryka Express" w ostatnim wydaniu śniadaniówki zdecydowała się na żart ze znanego polskiego youtubera Łukasza Jakóbiaka.

Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących "Dzień dobry TVN". Gwiazda znana z programów "Azja Express" i "Ameryka Express" miała dłuższą przerwę od pracy w telewizji po tym, jak w tragicznych okolicznościach zmarł jej mąż, znany producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Dziennikarka postanowiła odciąć się od mediów, by w spokoju przeżyć żałobę.

Teraz jest już jednak gotowa na nowe, zawodowe wyzwania. Od kilku tygodni prowadzi autorską audycję w Newonce Radio, a od 14 września jest także jedną z prowadzących programu "Dzień dobry TVN". W ostatnim wydaniu śniadaniówki gwiazda czuła się już wyraźnie pewna siebie. W pewnym momencie zdecydowała się zażartować ze znanego youtubera.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w "Dzień Dobry TVN". Fani mocno podzieleni [FOTO]

Agnieszka Woźniak-Starak zażartowała z Łukasza Jakóbiaka w programie Ellen DeGeneres

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga omawiały w porannym wydaniu newsy na temat polskiego i zagranicznego show-biznesu. Byłą gwiazdę "Ameryka Express" zainteresował temat Ellen DeGeneres. Ikona amerykańskiego talk-show jest ostatnio w sporych tarapatach - na jaw wychodzą nieprzyjemne kulisy z pracy na planie. Słowa ekipy stawiają Ellen w bardzo złym świetle, a widzowie zastanawiają się, co dalej z jej programem.

- Czy zastąpi ją Łukasz Jakóbiak? - zapytała żartobliwie Agnieszka Woźniak-Starak.

Łukasz Jakóbiak to znany polski youtuber i coach motywacyjny, który jakiś czas temu podbił internet "nagraniem u Ellen". Mężczyzna stworzył film z fałszywą Ellen i sobą w roli gościa, tłumacząc, że jest to wizualizacja jego marzenia. Internauci przez długi czas wyśmiewali się z tego nagrania, a Jakóbiak ostatecznie nie dostał się do amerykańskiego talk-show.

Czy Łukasz Jakóbiak poczuł się urażony żartem Agnieszki Woźniak-Starak? Youtuber nie skomentował porannego wydania "Dzień dobry TVN". Można jednak podejrzewać, że ironiczne pytanie Agi nie miało go urazić. Dziennikarka trzy lata temu była jedną z tych osób, które stanęły w obronie Jakóbiaka po feralnym nagraniu.

- Podam przykład Łukasza Jakóbiaka, który skonfigurował swój występ u Ellen DeGeneres. Hejt, który się na niego wylał, jest dla mnie kompletną zagadką. Obserwując reakcję innych na to, co zrobił, pomyślałam, że nigdy nie zrozumiem ludzi w tym kraju. Facet wpadł na pomysł, żeby odtworzyć studio z Los Angeles z najdrobniejszymi szczegółami, poszukać aktorki podobnej do Ellen… A wszystko po to, by zrealizować swój cel. Być może po tej akcji Ellen o nim usłyszy i się nim zainteresuje. Wziął sprawy w swoje ręce, zaryzykował i super! Takich ludzi lubię - komentowała wtedy Agnieszka.