Zamknij

Dzień dobry TVN: Małgorzata Ohme zaliczyła wpadkę. Filip Chajzer żartuje z koleżanki z programu

24.11.2020 10:39
Dzień dobry TVN Filip Chajzer Małgorzata Ohme
fot. VIPHOTO/East News

Prowadząca "Dzień dobry TVN" zaliczyła zabawną wpadkę. Filip Chajzer opublikował zdjęcie, na którym jego telewizyjna partnerka Małgorzata Ohme przewraca stojący obok stolik i fotel. "Tej pani już nie polewajcie" - komentują internauci.

Prowadzący programów śniadaniowych mają niełatwe zadanie. Ich programy prowadzone są na żywo, przez co bardzo łatwo zaliczyć wpadkę, której nie da się w żaden sposób ukryć czy usunąć. Ostatnio przekonała się o tym Małgorzata Ohme, której niedzielny poranek dał się mocno we znaki. Gwiazda "Dzień dobry TVN" niezdarnie przewróciła fotel i stolik na planie programu. Zdjęciem ze wpadki podzielił się Filip Chajzer na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz także: Pytanie na śniadanie: ekspert skrytykował rząd na wizji. "Kurski dostał zawału" [WIDEO]

Dzień dobry TVN: Wpadka Małgorzaty Ohme. "Poranek ma swoje prawa"

Filip Chajzer opublikował kadr uwieczniający wpadkę jego koleżanki z "Dzień dobry TVN". Dziennikarz sam wielokrotnie zaliczał różnego rodzaju potknięcia podczas programu na żywo. Widzowie źle wspominają m.in. jego udawany atak paniki. Prezenter przetrwał kryzys wizerunkowy i w ostatnim czasie bardziej zwraca uwagę na swoje słowa. Teraz postanowił skomentować wpadkę Małgorzaty Ohme.

- Można wdepnąć w klocka, można w fotel i stolik. Poranek ma swoje prawa. Jak wystartowała Wasza niedziela? - dodał zabawnie Filip Chajzer.

Widzowie "Dzień dobry TVN" są rozbawieni zaistniałą sytuacją. Zwracają uwagę na to, jaką powagę zachował Filip Chajzer w obliczu "potknięcia" koleżanki.

- Tej Pani już nie polewajcie.

- Gosia na wszystkich waszych wspólnych fotach zawsze na przypale.

- A Ty, zamiast pomóc, dobrze wyglądasz.

- Nawet Ci oko nie drgnęło.... pełna profeska.

- Pan jak Jarosław Kaczyński, a Pani Gosia to sytuacja w naszym kraju - żartują internauci.

Doceniacie poczucie humoru prowadzących "Dzień dobry TVN"?