Zamknij

Dzień dobry TVN: Specjalne wydanie świąteczne. Co przygotowała stacja?

Patrycja Chudolińska
10.04.2020 11:39
Dzień dobry TVN
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Już w sobotę 11 kwietnia TVN wyemituje specjalne wydanie "Dzień dobry TVN". W programie śniadaniowym będziemy mogli zobaczyć, jak polskie gwiazdy przygotowują się na Wielkanoc.

"Dzień dobry TVN" znów zaskoczy widzów. W sobotę 11 kwietnia zostanie wyemitowany specjalny odcinek Wielkanocny. Program śniadaniowy na żywo poprowadzą Anna Kalczyńska oraz Andrzej Sołtysik. Dwójka lubianych prowadzących skontaktuje się z gwiazdami, które w trudnym czasie pandemii koronawirusa przygotowują się do domowych świąt w gronie najbliższej rodziny.

- Karolina Pisarek zdradzi, czym zajmuje się podczas kwarantanny w Miami, a Kamil Glik z rodziną opowie o tym, jak wyglądają święta w Monako - zdradza portal WirtualneMedia.pl.

Dzień dobry TVN: Specjalne wydanie świąteczne

Epidemia koronawirusa niewątpliwie wpłynie na to, jak Polacy będą obchodzić Wielkanoc. W związku z zaleceniami ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, święta będziemy spędzać w gronie najbliższych osób, z którymi mieszkamy. Władze proszą, by w tym niewątpliwie trudnym okresie nie podróżować między miastami oraz nie odwiedzać dalszej rodziny. Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik również poruszą ten temat w porannym programie w sobotę.

Prowadzący połączą się na żywo z Damianem Michałowskim, Pauliną Krupińską, Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem, Piotrem Kraśko, Kingą Rusin, Małgorzatą Ohme oraz Filipem Chajzer. Gwiazdy "Dzień dobry TVN" oprowadzą widzów po swoich domach i pokażą, jak szykują się na Wielkanoc. Magda Gessler, Justyna Steczkowska oraz Mikołaj Rey również podzielą się swoimi wrażeniami.

Dodatkowo w sobotę zostaną wyemitowane życzenia od widzów. "Wysyłajcie filmiki z pozdrowieniami i życzeniami świątecznymi dla tych, za którymi tęsknicie najbardziej, a my pokażemy je na antenie" - czytamy we wpisie na Instagramie.

RadioZET.pl/PCh