Zamknij

Dzień dobry TVN: Youtuber zadrwił z polityka PiS w programie na żywo. Co na to prowadzące?

21.01.2021 20:55
Dzień dobry TVN
fot. VIPHOTO/East News

Maciej Dąbrowski to znany polski youtuber, który od 2013 roku prowadzi kanał Z Dvpy. Mężczyzna gościł ostatnio w programie "Dzień dobry TVN", gdzie miał opowiedzieć o trendzie na morsowanie. Przy okazji wtrącił kontrowersyjny żart na temat zachowania jednego z polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Maciej Dąbrowski to nietypowa postać polskiego YouTube'a. Człowiek Warga, bo taki pseudonim przyjął, od 2013 tworzy kanał o nazwie Z Dvpy, na którym komentuje najnowsze i najgorętsze newsy z kraju i świata. W innych formatach opowiada także o muzyce, filmach i serialach oraz komentuje memy tworzone i udostępniane przez jego widzów. Maciej Dąbrowski pojawił się w ostatnim wydaniu programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN", gdzie miał opowiedzieć o ostatnim trendzie internetowym, jakim jest morsowanie.

- Jeśli ludzie zauważą, że ktoś z ich znajomych to robi - zrobią dokładnie to samo, aby tylko móc się czymś pochwalić i wrzucić zdjęcie na Instargram. Każdy trend, który się pojawia w internecie, musi zostać przewałkowany do momentu, aż widz w końcu tym zwymiotuje - skomentował temat Człowiek Warga.

Zobacz także: Edyta Górniak śpiewa z amerykańskimi flagami w tle i żegna Melanię Trump

Dzień dobry TVN: YouTuber Maciej Dąbrowski zakpił z polityka PiS

Maciej Dąbrowski zapytany o to, czy sam morsuje, zdecydował się na dość kontrowersyjny komentarz. YouTuber niespodziewanie odniósł się do afery związanej z politykiem Prawa i Sprawiedliwości - Markiem Suskim, na którego profilu na Twitterze pojawiły się rozbierane zdjęcia radnej Porozumienia, Ewy Szarzyńskiej. Sam zainteresowany wytłumaczył, że doszło do włamania na jego konto i to nie on opublikował oburzające treści. Maciej Dąbrowski postanowił zażartować z tej sytuacji w kontekście morsowania.

- Ja sromuję. Taka ciekawostka, mało kto wie, ale mors to od tyłu srom. Więc to bardziej moja opcja, choć ostatnio widzę, że w polityce też to staje się trendem, patrząc na takiego Marka Suskiego. Staram się nie podążać za trendami, które gdzieś się pojawiają - powiedział, czym wyraźnie zaskoczył prowadzące programu śniadaniowego.

Co myślicie o jego poczuciu humoru?