Zamknij

Dzień dobry TVN: Zaskakujące słowa Agnieszki Woźniak-Starak. Nie zgodziła się z ekspertem

19.11.2020 10:54
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła widzów "Dzień dobry TVN" nietypowym wyznaniem. Gwiazda w rozmowie z ekspertem przyznała, że wierzy w duchy. "Nie dam się przekonać, że jest inaczej" - dodała.

Agnieszka Woźniak-Starak jakiś czas temu dołączyła do grona prowadzących "Dzień dobry TVN". Prezenterka już podczas pierwszych rozmów przypadła do gustu widzom programu śniadaniowego. Gwiazda "Big Brothera" występuje w duecie z Ewą Drzyzgą znaną przede wszystkim z "Rozmów w toku". Obie panie idealnie się uzupełniają i tworzą jedną z najbardziej udanych par prowadzących.

Ostatnio w jednym z listopadowych odcinków "Dzień dobry TVN" poruszony został temat zjawisk paranormalnych. Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga gościły w studiu Bogumiła Van Den Broecka, który prowadzi na YouTube kanał "Lupa Sceptyka". Drugim gościem był fizyk medyczny Darek Aksamit. Podczas zapowiadania gości Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na szczere wyznanie na temat osobistych doświadczeń ze zjawiskami paranormalnymi.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje prezent ślubny od Piotra. To zabytkowy dwór

Agnieszka Woźniak-Starak nie zgodziła się z ekspertem w "Dzień dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak zadała swojej współprowadzącej pytanie, czy wierzy w duchy. Choć Ewa Drzyzga nie zajęła pewnego stanowiska w tej sprawie, Aga jest przekonana, że duchy istnieją.

- Ja w nie wierzę i nie dam się przekonać, że jest inaczej - powiedziała.

Okazuje się, że gwiazda "Dzień dobry TVN" ma osobiste powody, by wierzyć w duchy. Nie zgodziła się z ekspertem, który próbował ją przekonać różnymi argumentami.

- Ja mam powody. Nauka ogranicza nas tylko do materialnych dowodów, zatrzymujemy się wyłącznie na tym co materialne, oddzielamy się tak naprawdę od naszej duchowości. Ja mimo wszystko zostanę przy swoim, nadal wierzę - dodała.

Agnieszka Woźniak-Starak pod koniec sierpnia 2019 roku doświadczyła ogromnej straty. W nocy 18 sierpnia na jeziorze Kisajno zaginął jej ukochany, Piotr Woźniak-Starak. Ciało mężczyzny zostało wyłowione kilka dni później. Agnieszka wielokrotnie podkreślała, że Piotr zostawił jej dużo siły, która pozwala jej przetrwać. Myślicie, że gwiazda wciąż czuje obecność zmarłego męża?