Zamknij

"Dzień dobry TVN" znika z ekranów. Zmiany w ramówce stacji

26.06.2020 13:49
Dzień dobry TVN
fot. Instagram/@dziendobrytvn

"Dzień dobry TVN" znika z anteny. Widzowie programów śniadaniowych muszą przygotować się na konkretne zmiany. Stacja ujawniła powody i zdradziła, co odbiorcy będą mogli zobaczyć w wakacje.

"Dzień dobry TVN" zniknęło z anteny. Okazuje się, że stacja, jak zwykle, przygotowała specjalny format na wakacje, który zastąpi klasyczne wydanie śniadaniówki. W każdy weekend od godziny 9:00 do 11:30 widzowie będą mogli obejrzeć "Dzień Dobry Wakacje", gdzie prowadzący będą starali się wprowadzić letni, słoneczny klimat.

Jak co roku "Dzień Dobry Wakacje" będzie nagrywane nie tylko w studiu, ale przede wszystkim w plenerze. Odbiorcy przed telewizorami będą mogli zobaczyć różne zakątki kraju, miejsca turystyczne i pełne atrakcji. Nie zabraknie również typowo wakacyjnych tematów i rozmów.

Zobacz także: Dzień dobry TVN: Zmiany w składzie prowadzących? Jedna z ulubionych par zniknie z wizji

Koniec "Dzień dobry TVN". Zmiany w programach śniadaniowych

"Dzień dobry TVN" to nie jedyny program, który w wakacje czeka prawdziwa rewolucja. Również "Pytanie na śniadanie" zapowiedziało zmiany. Śniadaniówka emitowana na TVP2 zmieni godziny emisji - program będzie ruszał 30 minut wcześniej, a więc już od 7:30.

Widzowie "Dzień dobry TVN" nie są zachwyceni ze zmian. Na Instagramie programu przyznają, że każdego ranka od poniedziałku do piątku tęsknią za swoją ulubioną śniadaniówką.

- Tęsknie za wami, poranna kawa już tak nie smakuje jak z DDTVN.

- Brakuje codziennie rano was.

- Szkoda, że tylko weekendy. Brakuje was w tygodniu - czytamy w komentarzach.

Co myślicie o wprowadzonych zmianach?