Zamknij

Dziennikarka zaliczyła wpadkę w programie na żywo. Poprawiała dekolt na wizji

24.08.2021 17:12
ranvir Singh
fot. YuoTube/steven Gray/screen

Ranvir Singh, popularna brytyjska dziennikarka, prowadząca znany poranny program "Good Morning Britain", zaliczyła wpadkę w audycji na żywo. Poprawiała dekolt na wizji, czym wprawiła z w zażenowanie redakcyjnego kolegę.

Ranvir Singh, popularna dziennikarka, prowadząca program "Good Morning Britain", zaliczyła na wizji wpadkę, która błyskawicznie obiegła sieć. Prezenterka, będąc na wizji, zaczęła poprawiać dekolt swojej sukienki, czym wprowadziła w zażenowanie redakcyjnego kolegę. Singh cieszy się wśród Brytyjczyków dużym uznaniem i jest ceniona za profesjonalizm, dystans oraz poczucie humoru. Choć jej zachowanie speszyło część ekipy realizacyjnej, której członek zza kamery zwrócił na to uwagę, dziennikarka szybko i bez zażenowania wybrnęła z sytuacji, tłumacząc, że jej sukienka tego dnia zachowuje się dziwnie.

Zobacz także: Izabela Kuna bez biustonosza. Aktorka pokazała zdjęcie topless [FOTO] 

Wpadka dziennikarki na wizji. Ranvir Singh poprawiała dekolt w programie na żywo

Ranvir Singh prowadziła poniedziałkowe wydanie "Good morning Britain" razem z innym dziennikarzem, Richardem Baconem. W pewnym momencie prezenterzy zaczęli dyskutować o pojawieniu się Bacona w programie dla dzieci oraz książce Blue Peter. Nagle Singh skierowała nieco uwagi na swój dekolt. Wtedy też zapadła niezręczna cisza, którą dziennikarz przerwał, zauważając problem z garderobą koleżanki. Singh miała na sobie zielono-białą sukienkę zapinaną na guziki, która nieco rozchodziła się w dekolcie.

Zobacz także

Kiedy ktoś zza kamery zauważył niezręczność sytuacji i dał jej znać, ona zaczęła szybko się tłumaczyć ze swojej wpadki. "„Tak, przepraszam. Powiedziano mi dziś rano, że sukienka zachowuje się trochę dziwnie" - stwierdziła z roześmianą miną, sama będąc rozbawiona sytuacją. Ten drobny incydent można zobaczyć około 3 minuty poniższego wideo.