Zamknij

Dziewczyna Thiago Cionka – kim jest Justyna Lamirowska?

Redakcja
05.06.2018 12:34
Justyna Lamirowska, dziewczyna Thiago Cionka
fot. Instagram Justyna Lamirowska

Dziewczyna Thiago Cionka już niedługo może zyskać rozgłos. Przy okazji mundialu 2018 nie tylko piłkarze z reprezentacji Polski, ale i WAG's będą na świeczniku. Kim jest Justyna Lamirowska?

Justyna Lamirowska to dziewczyna Thiago Cionka – pochodzącego z Brazylii obrońcy piłkarskiej reprezentacji Polski. Teraz jeszcze partnerka, ale niebawem, po zakończeniu mundialu 2018, najpewniej żona. Cionek i Lamirowska są razem już od siedmiu lat i wreszcie chcą sformalizować swój związek. Sprawdzamy, kim jest przyszła żona Thiago Cionka.

Kim jest Justyna Lamirowska?

Partnerka życiowa Thiago Cionka pochodzi z Grajewa. Ukończyła Politechnikę Białostocką – studiowała ochronę środowiska. To ona pomagała Thiago w uzyskaniu polskiego obywatelstwa, ale też w nauce polskiego hymnu. Na razie Lamirowska nie jest jeszcze zbyt popularną WAG, ale to może się wkrótce zmienić. Piękna blondynka o atrakcyjnej figurze ma na Instagramie dopiero kilka zdjęć, ale już obserwuje ją prawie pół tysiąca osób.

Profil na Instagramie Justyna założyła niedawno. Zaczęła wrzucać tam m.in. zdjęcia z Thiago. Galerię otwiera jej fotka w czarnej stylizacji. Mundial w Rosji i związane z nim wydarzenia dla każdej WAG będą dobrą okazją do autopromocji w sieci, a im większe sukcesy na boisku odnoszą ich mężowie, narzeczeni czy partnerzy, tym większe jest zainteresowanie żonami i dziewczynami piłkarzy.

Justyna Lamirowska na Instagramie

Marcin Kamiński - kim jest piłkarz, który może zastąpić Glika?

Swój ślub Justyna i Thiago planowali już dwa lata wcześniej, jednak... ich plany pokrzyżowała piłka – a dokładnie to, że Cionek został powołany do reprezentacji na Euro 2016. Teraz zapowiadają, że pobiorą się zaraz po mundialu. Trzymamy kciuki.

RadioZET.pl/SA