Zamknij

Ed Sheeran zrobił sobie tatuaż z błędem. Miał być tytuł piosenki

Redakcja
19.04.2017 14:37
Ed Sheeran
fot. AP/EAST NEWS

O tym, że Ed Sheeran jest wielkim fanem tatuaży, nikogo nie trzeba przekonywać. Brytyjczyk ma na ciele kilkadziesiąt obrazków i cały czas powiększa "kolekcję". Niestety, najnowszy nabytek Eda wymaga poprawki. Miał być tytuł jego piosenki, a wyszło jak zaproszenie na grilla w Galway...

Podobno Ed Sheeran ma już około 60 tatuaży. Co pewien czas sprawia sobie nowy i chwali się nim swoim fanom. Tym razem postanowił wytatuować sobie tytuł jednego z utworów, które znalazły się na jego najnowszej płycie: "Galway Girl".

Teledysk do kawałka, który ma być kolejnym singlem z albumu, powstał całkiem niedawno, a kręcono go w Galway w Irlandii. W klipie pojawiła się irlandzka aktorka - Saoirse Ronan. To właśnie ona jest podobno winna całego zamieszania z tatuażem Eda. Muzyk oskarża ją, że to przez jej głupi żart zamiast tytułu utworu wytatuowany został zwrot... "Galway Grill".

Ed chciał, by w klipie było ujecie, na którym Saoirse pisze na jego ramieniu wspomniany tytuł. Ona najwyraźniej chciała sobie zrobić mały żart i celowo przekręciła jeden z wyrazów. Niestety, muzyk - nie zdając sobie sprawy z tej literówki - postanowił szybko utrwalić napis i przekształcić na prawdziwy tatuaż... Kiedy się zorientował było już za późno. O całej sytuacji opowiedział w trakcie jednego z niedawnych koncertów.

- Kiedy kręciliśmy klip, chciałem wytatuować sobie napis "Galway Girl", stworzony ręką Saoirse. Naprawdę brzmi to jednak "Galway Grill". G-R-I-L-L. Zrobiła sobie ze mnie niezłe jaja - powiedział, i dodał: - Nikomu o tym jeszcze nie mówiłem. Właściwie to jestem z niej dumny, bo to coś, co pewnie sam bym zrobił.

No cóż - nie ma to jak nieudany tatuaż. Na szczęście Sheeran przyznał, że ten nie jest zbyt widoczny.

RadioZET.pl/Metro/Mirror/SA