Zamknij

Edward Miszczak o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak. Kiedy gwiazda pojawi się w TVN?

Judyta Wanicka
26.02.2020 10:56
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Instagram:@aga_wozniak_starak

Edward Miszczak wypowiedział się na temat powrotu do telewizji Agnieszki Woźniak-Starak. Dyrektor programowy stacji TVN zapewnił, że wszyscy czekają na dziennikarkę z utęsknieniem. Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN-u?

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu pożegnała męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął podczas jazdy motorówką na jeziorze Kisajno. Dziennikarka na kilka miesięcy wycofała się z życia zawodowego. Zrezygnowała z roli prowadzącej "Big Brothera" i "Ameryki Express". Do życia publicznego wróciła dopiero ze sprawą filmu "Ukryta gra", ostatniego dzieła wyprodukowanego przez tragicznie zmarłego męża. Na szczęście Agnieszka Woźniak-Starak najgorsze chwile ma już za sobą i powoli wraca do pracy. Na początek wybrała radio, gdzie od marca poprowadzi własną audycję. 

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak na razie milczy na temat powrotu do telewizji. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, zdradził na konferencji ramówkowej, że drzwi stacji cały czas stoją przed gwiazdą otworem. Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy na antenie? 

My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić – powiedział Edward Miszczak w rozmowie z "Faktem". 

Wcześniej tabloid informował, że Agnieszka Woźniak-Starak ma szansę dołączyć do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN". Byłaby to dla niej najlepsza propozycja, ponieważ programy rozrywkowe na razie nie wchodzą w grę. Stacja na razie nie potwierdziła tej informacji. 

Dzień Dobry TVN: Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi

Agnieszka Woźniak-Starak dostała pracę w radiu

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi autorski program w internetowej rozgłośni Newonce.radio. Audycja zadebiutuje w ramówce w marcu. Dziennikarka na razie nie zdradza szczegółów. Potwierdziła jedynie, że na wiosnę wraca do aktywności zawodowej.

Pora wracać... Newsonce.radio #march - napisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie. 

Zagłosuj

Chciałbyś zobaczyć Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw