Zamknij

Edward Miszczak potwierdził nowy związek. "Jestem z nią bardzo szczęśliwy"

14.09.2020 16:56
Edward Miszczak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Edward Miszczak pierwszy raz opowiedział o swoim nowym związku. Dyrektor programowy TVN wyznał, że odnalazł szczęście u boku obecnej partnerki. Nie chciał jednak zdradzić imienia ukochanej. 

Edward Miszczak na co dzień jest poważanym dyrektorem programowym TVN i jeśli do tej pory jego nazwisko pojawiało się w plotkarskich mediach, to głównie w kontekście ramówki lub jego relacji z największymi gwiazdami stacji. Jedak kilka miesięcy temu głośno zrobiło się o prywatnym życiu najważniejszego człowieka w TVN. Portal Pudelek jako pierwszy poinformował, że Edward Miszczak związał się z aktorką Anną Cieślak

Według najnowszych informacji portalu 65-letni dyrektor programowy TVN i o 26 lat młodsza gwiazda komedii "Dlaczego nie!" zaręczyli się. Do wydarzenia miało dojść podczas wspólnych wakacji we Francji. Po fali medialnych doniesień Edward Miszczak w końcu potwierdził, że jest w szczęśliwym związku. W 2019 roku dyrektor stracił żonę, z która był przez wiele lat. Małgorzata Miszczak zmarła 20 lutego po długiej walce z chorobą. Mieli dwóch synów, Szymona i Szczepana. 

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w "Dzień Dobry TVN". Oceny fanów mocno podzielone 

Edward Miszczak opowiedział o nowym związku

Dyrektor programowy TVN potwierdził medialne doniesienia o nowym związku w rozmowie z "Newsweekiem". Miszczak przyznał, że od pewnego czasu tworzy szczęśliwą relację z pewną kobietą. Dzięki nowemu związkowi udało mu się odżyć po stracie ukochanej żony. 

Dużo przeżyłem prywatnie, a to kształtuje charakter. Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie - powiedział. 

Nie chciał jednak zdradzić imienia ukochanej ani tego, czy faktycznie doszło do oświadczyn, jak podaje "Pudelek". Niektórzy twierdzą nawet, że Edward Miszczak i Anna Cieślak są już po ślubie. Dowodem miała być obrączka, którą dało się zauważyć na palcu dyrektora programowego na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Niezależnie od aktualnego statusu związku, zakochanym życzymy szczęścia i spełnienia w miłości. 

edward miszczak 1
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS
anna cieslak
fot. TRICOLORS/East News

Posłuchaj podcastu