Zamknij

Edyta Bartosiewicz jak Lady Gaga. Gwiazda przeszła metamorfozę [FOTO]

08.09.2020 19:46
Edyta Bartosiewicz
fot. Viphoto/ East News

Edyta Bartosiewicz w przeciwieństwie do wielu gwiazd publikuje na Instagramie naturalne, niepozowane zdjęcia. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała fotografię, na której prezentuje fantazyjną blond fryzurę. Fanom artystka przypomina Lady Gagę.

Edyta Bartosiewicz swoją naturalność w życiu codziennym chętnie przerzuca na Instagram, na którym publikuje niepozowane zdjęcia lub naturalne selfie. Artystka tym razem pokazała na Instagramie nieco inną fotografię, z trafnym opisem. "Żyj własnym życiem i daj żyć innym" - napisała, prezentując zdjęcie w blond fantazyjnej fryzurze i ciekawej stylizacji.

Nie wiadomo, czy to efekt sesji zdjęciowej, czy też zmiana na stałe. Jedno jest pewne: fanom się podoba. Niektórym polska gwiazda przypomina Lady Gagę. "Pięknie", "fryzura sztos", "jak Lady Gaga", "cudowne ujęcie" - podkreślają fani w komentarzach.

Edyta Bartosiewicz jak Lady Gaga: Gwiazda przeszła metamorfozę

Edyta Bartosiewicz w maju wydała nową płytę "Ten moment", która w listopadzie będzie dostępna w wersji winylowej. To siódmy, studyjny album Edyty Bartosiewicz. Fani wciąż jednak nucą stare przeboje gwiazdy, takie jak m.in. "Szał", "Zegar" oraz "Ostatni".

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl