Zamknij

Edyta Górniak chce zaśpiewać z Robertem Lewandowskim?

Redakcja
10.05.2017 11:05
Edyta Górniak Robert Lewandowski
fot. ons.pl

Kiedy Robert Lewandowski i jego żona Ania zostali rodzicami, fani, znajomi oraz gwiazdy i celebryci zaczęli składać im gratulacje. Z życzeniami pospieszyła też Edyta Górniak. Niespodziewanie piosenkarka zapytana została o to, czy chciałaby zaśpiewać z Robertem. Co powiedziałaby na taki duet?

Edyta Górniak wyznała, że darzy ogromną sympatią Anię i Roberta Lewandowskich. W rozmowie z "Super Expressem" gwiazda złożyła świeżo upieczonym rodzicom gratulacje i przyznała, że jej syn jest wielkim fanem Roberta. Dodała, że bardzo chętnie poznałaby Anię i razem z nią poćwiczyła. Niespodziewanie zapytana została o to, co by powiedziała na wokalny duet z piłkarzem. Odpowiedziała, że to całkiem możliwe!

- Wspólny duet z Robertem? Myślę, że to jest całkiem możliwe. Jestem przekonana, że Robert lepiej by sobie poradził w studiu przed mikrofonem z moją pomocą niż ja na boisku z jego pomocą. Allan już dziś nie szaleje tak za piłką nożną jak kiedyś. Dziś zdecydowanie wolałby wyprodukować piosenkę dla Roberta - informuje SE.pl.

Choć Edyta nie wyklucza zaśpiewania z najpopularniejszym polskim piłkarzem, to jednak nam wydaje się to mało prawdopodobne. Ale kto wie? W jakiej piosence byście ich widzieli?

RadioZET.pl/SE.pl/SA