Zamknij

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski na romantycznej kolacji? Zdjęcia nie uciszą plotek

01.06.2021 10:09
Brzozowski i Górniak
fot. Beata Zawadzka/East News/VIPHOTO/East News

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski to dwójka artystów, których łączy sporo. Jednym z ostatnich tematów była Eurowizja, przy której okazji zaczęły się pojawiać pogłoski o tym, że diwę i piosenkarza łączy coś więcej. On sam te spekulacje uciął jednym komentarzem, jednak najnowsze zdjęcia znów są wodą na młyn plotek.

Edyta Górniak i  Rafał Brzozowski mają się ku sobie? Takie pogłoski krążą w sieci już od kilku tygodni. Na początku kwietnia piosenkarz poinformował o tym, że rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką. Decyzja miała być wspólna. W ten sposób Brzozowski został singlem, a serce Edyty już od dłuższego czasu jest wolne. Potem przyszły przygotowania Rafała do Eurowizji, a Edyta, jako dawna reprezentantka Polski w tym konkursie, która osiągnęła jak dotąd najbardziej spektakularną dla naszego kraju, drugą pozycję, zaprosiła tegorocznego reprezentanta do swojego domu w górach, by tam udzielić mu wskazówek.

Zobacz także: Edyta Górniak zmasakrowała piosenkę Krawczyka? Piosenkarka odpowiada

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski na romantycznej kolacji?

Rafał Brzozowski już po pierwszych spekulacjach na temat rzekomego uczucia, rodzącego się pomiędzy nim a Edytą Górniak, stwierdził, że są to po prostu "głupoty". Tymczasem teraz, zarówno Górniak jak i Brzozowski byli gwiazdami koncertu poświęconego pamięci Krzysztofa Krawczyka. Jednak przed występem mieli okazję spędzić trochę czasu w pięknym Opolu - mieście, które dla diwy ma znaczenie szczególne, bowiem to tu artystka spędzała swoje młode lata.

"Fakt" opublikował właśnie zdjęcia, które nie uciszą plotek na temat Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego. Na ujęciach widać dwójkę artystów na wspólnej kolacji, w przyciemnionej, ocieplonej lampionami aurze wieczoru. Celebryci rozmawiają, śmieją się i nie trudno zauważyć, że czują się w swoim towarzystwie wyśmienicie. Czy to romantyczna kolacja we dwójkę? Tak można wnioskować, jednak Rafał i Edyta nie byli tam sami, czego zdjęcia nie oddają.

Mimo to, zdjęcia zamieszczone przez "Fakt" już teraz są powodem kolejnych domysłów wśród fanów, którzy swoje zdanie wyrażają w sieci. Jedni są zdania, że rzeczywiście Górniak i Brzozowski ze sobą flirtują, zdaniem innych - artystów łącz tylko przyjaźń. Co ciekawe, niektórzy mają też teorię, jakoby wspólna kolacja miała być "ustawką", żeby wszyscy zapomnieli o porażce Brzozowskiego na Eurowizji.

"Niezła ustawka. A wszystko po to, żeby ludzie zapomnieli o porażce Brzozowskiego na Eurowizji", "Po dobrych radach przed (które się nie sprawdziły) przyszła pora na pocieszenie", "Byłaby super para- piękni, wrażliwi", "Nie robią nic złego, a nawet jakby, to co komu do tego, to już spotkać się nie można z kolegą czy znajomym, bo od razu afera. Oboje są dorośli i fajnie, że mogą pogadać... Co komu do tego" - piszą internauci.

Ciekawe, czy Edyta lub Rafał poczują się tym "wywołani do tablicy".