Zamknij

Edyta Górniak już widziała pierwszy śnieg. Diwa ostrzega fanów

25.10.2021 08:21
Edyta Górniak
fot. Piotr Molecki/East News

Edyta Górniak już zobaczyła pierwszy śnieg i pochwaliła się tym przed internautami. Diwa pokazała zdjęcie białego puchu i ostrzegła fanów, przed tym, co ma nastąpić zimą.

Edyta Górniak już od kilku lat odnajduje spokój w swoim domu nieopodal Zakopanego. Gwiazda wyprowadziła się tam, by mieć większy kontakt z przyrodą, móc medytować i budować wewnętrzną duchową równowagę i pojednanie z Bogiem. Mimo wszystko, w jej życiu bardzo wiele się dzieje - na tyle, że diwa  ma nawet wizję powstania filmu o niej samej, w którym mogłaby ją zagrać Magdalena Boczarska. Piosenkarka stale dzieli się swoimi doświadczeniami z internautami. Dla wielu z nich Górniak wyrosła do rangi prawdziwej specjalistki "od życia" i duchowości, a ona sama czuje się w tym na tyle pewnie, że otworzyła nawet własny kanał na YouTube, zatytułowany "Akademia przebudzenia". Ale to głównie na Instagramie dzieli się z fanami - których nazywa "świetlistymi duszami" - swoją codziennością.

Zobacz także: Bożena Dykiel wywołała skandal w "Dzień Dobry TVN"? Słowa o depresji i COVID szokują

Edyta Górniak ostrzega fanów przed zimą

Dla wielu internautów Górniak jest nie tylko specjalistką w temacie duchowości, ale i zdrowego życia, oczyszczania kamieni w pełni czy budowania więzi z Bogiem. Momentami staje się "ekspertką" od pandemii koronawirusa, choć jej opinie często wywołują mnóstwo kontrowersji - jak wtedy, gdy stwierdziła, że w szpitalach leżą "statyści". Często mówi internautom, jak powinni dbać o swoją odporność, by nie dać się chorobie. Okazuje się, że kilka lat mieszkania na Podhalu wystarczyło, by Górniak nauczyła się od górali prognozowania pogody.

Diwa na swoim Instagramie pokazała krótką relację z powrotu z masażu. Okazuje się, że w trakcie zabiegu w Zakopanem spadł obfity śnieg. Dla piosenkarki jest to wyraźna prognoza srogiej zimy. Górniak postanowiła zaapelować do fanów.

"Słuchajcie, poszłam na masaż, wyszłam i taka sytuacja jest. Róbcie zapasy, mówię Wam, będzie mocna zima" - zapowiedziała.

Górniak
fot.