Zamknij

Edyta Górniak szokująco na temat pandemii? "Zdeklaruj się, komu się pokłaniasz"

15.10.2020 12:51
Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Edyta Górniak wywołała niemałe emocje jednym z ostatnich wpisów. Wokalistka odniosła się do wiary, strachu, a zdaniem wielu osób, do teorii dotyczącej pandemii koronawirusa. Pojawiły się głosy, że wokalistka znalazła się w gronie koronasceptyków.

Edyta Górniak od wielu lat zachwyca fanów głosem i artystycznym talentem. Przez wiele osób niezmiennie uznawana jest za polską diwę i jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek w historii. Nie można zaprzeczyć, że pochodząca z Ziębic artystka wylansowała wiele hitów, a jej talent doceniono także poza granicami naszego kraju. Utwory takie jak "Jestem kobietą", niezapomniana "Dumka na dwa serca" z filmu "Ogniem i mieczem" nuciła cała Polska, a piosenką "To nie ja" Górniak odniosła historyczny sukces w Konkursie Piosenki Eurowizji, zajmując 2. miejsce. Obecnie poza muzycznymi scenami możemy podziwiać Edytę także jako jurorkę w "The Voice of Poland", występowała także w reality show "My Way" poświęconym jej osobie.

Edyta Górniak uchodzi za artystkę bardzo wrażliwą, która często mówi o swoich uczuciach i emocjach. Gwiazda nie ukrywała, że dziesiątkująca świat pandemia koronawirusa jest dla niej źródłem ogromnego stresu. Z powodu zamknięcia granic została uwięziona w USA i nie mogła wrócić do ukochanego syna Alana. W wywiadzie zdradziła nawet, że odstawiła alkohol z powodu pandemii, żeby mieć trzeźwy ogląd sytuacji. Coraz częściej jednak w sieci pojawiają się głosy, że Górniak skłania się ku teorii o wykorzystywaniu pandemii przez rządzących.

ZOBACZ TAKŻE:  Edyta Górniak została gwiazdą antyszczepionkowców. Napisała list na protest "STOP NOP"

Edyta Górniak o wierze i strachu. Polska wokalistka wierzy w teorie dotyczące pandemii?

Poglądy Edyty Górniak na temat pandemii koronawirusa nie są może tak radykalne jak spiskowe teorie Violi Kołakowskiej, ale zdaniem wielu fanów artystka sugeruje, że chaos i strach wywołany przez wirusa jest wykorzystywany przez rządzących to kontrolowania społeczeństwa. Nawiązała do tego w jednym z ostatnich wpisów opublikowanych na Instagramie.

- Czy zadałeś sobie pytanie, dlaczego "troska o ludzi" na całym Świecie stała się agresywna? Czy rozumiesz wreszcie, że strach nigdy nie pochodził od Boga? Zdecyduj, kim jesteś, czego pragniesz i codziennie wypowiadaj to na głos. Zdeklaruj się, komu się pokłaniasz. Już czas - czytamy.

Reakcje internautów były skrajne, pojawiły się zarówno głosy osób, które zgadzały się z artystką, jak i krytyczne komentarze. Ostatecznie wpis zniknął z profilu Edyty.

Edyta Górniak
fot. VIPHOTO/East News