Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak ma nowego chłopaka? Oto tajemniczy 37-latek [FOTO]

28.03.2019 13:48

Edyta Górniak znów jest zakochana? Jak podaje serwis Pudelek.pl, 46-letnia wokalistka od jakiegoś czasu spotyka się z Tomaszem Mazurkiewiczem, byłym piłkarzem Arki Gdynia.

Edyta Górniak jest zakochana? fot. Instagram.com/ Edyta Górniak

Edyta Górniak znów jest zakochana?

Edyta Górniak, mimo że poznaje wielu mężczyzn, w ostatnim czasie nie może trafić na takiego, który zagościłby w jej sercu na dłużej. Być może tym jedynym będzie Tomasz Mazurkiewicz, z którym Edyta od jakiegoś czasu podobno się umawia. Jak czytamy w serwisie Pudelek.pl, Edyta spotyka się z młodszym od siebie, 37-letnim piłkarzem. O ich randkach pisał również zimą tygodnik „Życie na gorąco”.

Na instagramowym profilu przystojnego piłkarza również sami fani dopytują o Edytę. Na razie jednak obie strony milczą na temat łączącej ich relacji.

Tomasz Mazurkiewicz jest byłym piłkarzem Arki Gdynia. Grał również w młodzieżówce reprezentacji Polski. Występował także w duńskich drużynach ligowych oraz w Legii Warszawa. Na jego Instagramie nie brakuje zdjęć z boiska oraz życia prywatnego, bo prywatnie sportowiec jest tatą dwóch córeczek.

Zagłosuj

Kibicujesz Edycie Górniak w miłości?

Rozlicz Pit za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ Pudelek.pl/ SW

Oceń