Zamknij

Edyta Górniak ma nowego partnera? Pochwaliła się zdjęciem z pewnym mężczyzną [FOTO]

26.06.2020 16:45
Edyta Górniak
fot. Instagram:@edytagorniak

Edyta Górniak znowu zakochana? Piosenkarka opublikowała zdjęcie z pewnym tajemniczym mężczyzną i zdradziła w opisie, że czuje się szczęśliwa. Czyżby Edyta Górniak znalazła nowego partnera? A może odnowiła związek z przystojnym piłkarzem Arki Gdynia? 

Edyta Górniak od dłuższego czasu oficjalnie pozostaje singielką. Ostatni związek, o którym sama informowała w mediach, zakończył się w 2018 roku. Wówczas diwa związała się z młodszym o 13 lat kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim. Przez kilka miesięcy oboje publikowali romantyczne zdjęcia i relacje z wakacji. Związek zakończył się po tym, jak Edyta straciła wczesną ciążę. Diwa przypłaciła to zdarzenie depresją.

Wkrótce tabloidy zaczęły donosić, że Edyta Górniak związała się z Tomaszem Mazurkiewiczem, byłym piłkarzem Arki Gdynia. Paparazzi wypatrzyli ich razem na urodzinach Allana, potem wielokrotnie przyłapywali na wymianie czułości. Do tej pory para wstrzymywała się od jakichkolwiek komentarzy na temat łączącej ich relacji. W rozmowie z "Fleszem" piłkarz przyznał jedynie, że Edyta stała mu się bardzo bliska, ale nie potwierdził jednoznacznie związku.

My Way: Edyta Górniak była zastraszana przez męża. Druzgocące wyznanie diwy

Edyta Górniak ma nowego partnera? Pokazała wspólne zdjęcie 

Była jurorka "The Voice Kids" stara się nie afiszować ze sprawami sercowymi, ale jej ostatnie zdjęcie na Instagramie sugeruje, że w jej życiu, znowu pojawił się jakiś mężczyzna. Niedawno media donosiły, że Edyta Górniak i  Tomasz Mazurkiewicz odnowili przyjaźń i znowu pokazują się razem. Czy to właśnie jego ramię można dostrzec na zdjęciu zamieszczonym przez piosenkarkę? Tego możemy się na razie tylko domyślać. Górniak nie ukrywa jednak, że czuje się szczęśliwa i chyba nieprzypadkowo podzieliła tą informacją pod zdjęciem ze swoim towarzyszem.

Żyjmy mega szczęśliwie i wciągajmy innych w tę przygodę. Jeśli osoby, na których nam zależy nie potrafią tego, zostawmy ich tam gdzie są. Dołączą do Ciebie inni - napisała filozoficznie. 

Myślicie, że tym razem kapryśnej Edycie udało się odnaleźć właściwego partnera?

Posłuchaj podcastu