Zamknij

Edyta Górniak na detoksie! "Tylko owoce, warzywa i woda"

17.05.2021 10:46
Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Górniak postanowiła zrobić sobie wiosenne oczyszczanie ciała dietą. Postawiła, że przez siedem dni będzie żywiła się tylko owocami i warzywami.

Edyta Górniak bardzo dba o zdrowie ciała, jak i ducha. Zamieszkała w domku w górach, gdzie z daleka od miejskiego zgiełku medytuje i wypoczywa na łonie natury. Regularnie chwali się w sieci pięknymi krajobrazami, informując o swojej wielkiej wdzięczności za wszystko, co ją otacza. Duchowe oczyszczenie stało się dla Górniak tak ważne, że poświęciła mu swój nowy kanał na YouTube, o nazwie "Akademia Przebudzenia".

Zobacz także: Doda w skąpym stroju kąpielowym. Artystka kusi ciałem na plaży [WIDEO]

Edyta Górniak na detoksie. Siedem dni na owocach i warzywach

Jednak artystka dobrze wie, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego tym razem zatroszczyła się o fizyczne oczyszczenie. Edyta Górniak postanowiła przejść wiosenny detoks. Artystka pochwaliła się w sieci rygorystycznymi zasadami swojej tygodniowej diety. Od teraz przez cały tydzień jeść będzie tylko warzywa i owoce. Na Insta Story zamieściła zdjęcie, na którym widzimy piękną, jędrną jeżynę w palcach piosenkarki. Dodała do tego krótki komentarz: "Od dziś przez siedem dni tylko owoce, warzywa, woda".

Górniak

 Myślicie, że Edyta wytrzyma tydzień na owocowo-warzywnej diecie?