Zamknij

Edyta Górniak apeluje do fanów. Zaleca dietę i wspomina o "narkotyku"

30.12.2020 10:00
Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Edyta Górniak po raz kolejny zwróciła się do swoich fanów. Tym razem wypowiedziała się na temat nawyków żywieniowych i zaapelowała o ich zmianę. Namawia wielbicieli między innymi do odstawienia mięsa, alkoholu oraz innego groźnego dla zdrowia "narkotyku".

Edyta Górniak w ostatnich miesiącach stała się popularna nie tylko ze względu na umiejętności wokalne i ogromną rozpoznawalność telewizyjną. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka ma na swoim koncie wiele niezapomnianych hitów, takich jak "To nie ja" czy "Kolorowy wiatr". Przez wiele osób uznawana jest za najbardziej utalentowaną krajową artystkę, nie bez znaczenia dla rozpoznawalności Edyty jest także udział w telewizyjnych show. Górniak jest jedną z jurorek "The Voice of Poland", a w TVN mogliśmy oglądać program "My Way", w którym gwiazda starała się zdać egzamin na prawo jazdy.

O Górniak zrobiło się głośno także za sprawą postów, którymi dzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kontrowersyjne teorie podważające istnienie pandemii koronawirusa, zdaniem wokalistki źle zrozumiane, przypięły jej etykietę koronasceptyczki, została także skrytykowana za szerzenie teorii spiskowych. Nie jest tajemnicą, że Edyta postanowiła zmienić swoje życie, między innymi w związku z panującą na świecie sytuacją. Wyprowadziła się w góry, z powodu pandemii odstawiła alkohol, a teraz przyszedł czas na zmianę diety. Przy okazji przekazała także kilka rad swoim wielbicielom.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland: Górniak przegięła z pytaniem? Mama uczestniczki była zawstydzona

Edyta Górniak namawia fanów do weganizmu? Wokalistka o nowej diecie

Edyta Górniak postanowiła zaapelować do fanów o rozważenie przejścia na restrykcyjną dietę. Sama postanowiła zostać weganką i namawia do tego swoich wielbicieli. Podkreśliła także, by dokładnie sprawdzać nawet wodę, którą pijemy.

- Chciałabym was nakłonić, żebyście przeszli na taką bardziej radykalną dietę. Niezależnie od swoich nawyków żywieniowych, fajnie by było oczyścić organizm, tzn. naprawdę nie jeść mięsa, także rybiego. Jeść kasze, owoce, warzywa i w ogóle jeść mniej. Za to spożywać więcej płynów, szczególnie wody. Nie każdej. Poczytacie w internecie, która woda ma najlepsze źródło. Żadna tak naprawdę, jeśli nie można się napić wody ze strumienia, z górskich potoków, to ona już nie ma tej flory bakteryjnej, która jest cenna - informowała gwiazda.

Edyta przypomniała także o zgubnym wpływie różnego rodzaju używek. Poza alkoholem radzi także ograniczenie lub odstawienie cukru, który otwarcie nazwała narkotykiem.

- Starajcie się odmawiać sobie cukru, który jest jednym z najpotężniejszych narkotyków, który uzależnia od pierwszego gryza. Namawiam, żebyście nie jedli mięsa, odstawili cukier i alkohol - apeluje Edyta.

Zgadzacie się z radami Górniak?

ZOBACZ TAKŻE: Jak przejść na weganizm? Sprawdź, jak to zrobić bezpiecznie

Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS