Zamknij

Edyta Górniak naprawdę się rozstała. To on był jej partnerem

Redakcja
05.10.2017 12:21
Edyta Górniak rozstanie
fot. ons.pl

Rozstanie Edyty Górniak zaskoczyło wszystkich fanów gwiazdy. Polska diwa od dłuższego czasu informowała, że jest zakochana i szczęśliwa w nowym związku ze sporo młodszym partnerem, którego personaliów nie zdradzała. Teraz, kiedy oznajmiła, że to już koniec, media dotarły do informacji, kim był partner Górniak.

Kilka dni temu na Instagramie Edyta Górniak zamieściła wpis, z którego wynikało, że rozstała się z partnerem. Było to spore zaskoczenie, bo jeszcze niedawno wspominała w jednym z wywiadów, że bierze pod uwagę nawet ponowne zamążpójście. Najnowsze wpisy artystki potwierdziły to, że naprawdę się rozstała. Przy krótkim filmiku ze studia nagraniowego zamieściła komentarz:

"Zdałam sobie sprawę, samotnie budząc się któregoś dnia, że na końcu tej podróży prawdopodobnie jedyną prawdziwą rzeczą, która pozostała, będzie muzyka. Czy mogę tak po prostu się z tym nie zgodzić?" - pisze Górniak, a jej obecność w studiu zdaje się być tego potwierdzeniem. Na krótkim wideo Edyta w dramatyczny sposób śpiewa znany utwór Chrisa Isaaka: "Wicked Game".

Tymczasem tygodnik "Fakt" podjął próby ustalenia tożsamości byłego już partnera polskiej wokalistki. Jak informuje magazyn, był to William Mckinney - irlandzki aktor, znany - jeśli tak można powiedzieć - głównie z drugoplanowych ról w filmach takich jak "Muzyka duszy" czy "American Exorcism".

1

Jak informuje tabloid, powodem rozstania była praca. Źródło "Faktu" poinformowało, że partner Edyty zaczął awanturować się o to, że tak wiele czasu poświęca ona swojej karierze w rezultacie czego nie ma dla niego czasu. Z kolei Górniak uznała, że Mckinney nie rozumie jej pasji, dlatego postanowiła zakończyć związek. Zdecydowała, że nie chce już więcej się zakochiwać, a lekarstwem na jej smutki może być muzyka.

Czy jeszcze kiedyż zaufa jakiemuś mężczyźnie? Trudno przewidzieć, choć w showbiznesie wszystko jest możliwe.

RadioZET.pl/Fakt/SA