Zamknij

Górniak nie chce Steczkowskiej w "The Voice of Poland"? "Staram wybierać w życiu relacje czyste"

Maciej Friedrich
27.05.2020 17:40
Edyta Górniak nie chce Justyny Steczkowskiej w The Voice of Poland
fot. Jan Bielecki/East News

Edyta Górniak stara się dbać o zdrowe relacje. Według medialnych doniesień gwiazda nie chciałaby współpracować z Justyną Steczkowską w "The Voice of Poland". Czy coś poróżniło znane wokalistki?

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z na popularniejszych polskich wokalistek. Hitami takimi jak "To nie ja" podbiła serca słuchaczy i do dziś uznawana jest za jedną z polskich "diw". Równie głośno co o jej sukcesach wokalnych, mówi się o jej życiu prywatnych, zwłaszcza że sama wokalistka wzbudza niemałe kontrowersje. W mediach głośno było między innymi o tym, że nie zamierza szczepić się na koronawirusa.

Górniak została ostro skrytykowana za podejście do pandemii koronawirusa, wokalista jednak wydaje się być odporna na krytykę. Co więcej, na swoim koncie ma kolejną kontrowersyjną wypowiedź. Zdaniem "Super Expressu" wokalistka ma nie po drodze z koleżanką z branży. Miała negatywnie nawiązać do współpracy z Justyną Steczkowską na planie "The Voice of Poland".

Edyta Górniak chciała pracować w sanepidzie. "Nie wiem, czy to zabawne, czy przerażające"

Edyta Górniak krytykuje współpracę z Justyną Steczkowską?

Według "Super Expressu" Edyta Górniak ma duży wpływ na dobór gwiazd, które zasiada obok niej w fotelach jurorów "The Voice of Poland" . Według medialnych doniesień  było jej nie po drodze z Justyna Steczkowską. 

-Górniak, która chce czerpać z pracy przyjemność, widziałaby się obok Michała Szpaka. Miała z nim co prawda mały konflikt, ale jest ciekawa kontynuacji współpracy. Wiadomo natomiast, że nie chce pracować z Justyną Steczkowską, która, jak sama się pochwaliła, jakiś czas temu otrzymała propozycję bycia trenerem -zdradza jeden z informatorów dziennika.

Warto przypomnieć, że Edyta już wcześniej wypowiadała się negatywnie na temat Justyny Steczkowskiej.

- Nie żałuję, że nie będzie Justyny. Ja się staram wybierać w życiu relacje czyste, jestem przeciwnikiem intryg. Staram się nie dokuczać nikomu. Czasem mogę palnąć jakąś głupotę, ale nie jestem złośliwa i nie czerpię energii i radości z tego, że komuś zrobię przykrość - opowiadała w rozmowie z "Super Expressem".

Chcielibyście zobaczyć w jury obie gwiazdy?

RadioZET.pl/MF