Zamknij

Edyta Górniak obcięła włosy. Gwiazda postawiła na ostre cięcie i nowy kolor

Sylwia Wamej
02.01.2020 10:32
Edyta Górniak
fot. Damian Klamka/East News

Edyta Górniak wystąpiła na koncercie sylwestrowym TVN. Gwiazda zaprezentowała się w nowej odsłonie. Zaprezentowała krótszą fryzurę i nowy kolor. Jak wyglądała?

Edyta Górniak obcięła włosy i zmieniła kolor

Edyta Górniak wystąpiła na wielkim koncercie sylwestrowym TVN. Diwa wystąpiła w zupełnie nowej odsłonie. Obcięła włosy i zmieniła ich kolor. Gwiazda postawiła na dłuższego boba w jaśniejszym kolorze.

W nowym uczesaniu wyglądała bardzo świeżo, ale też kobieco. Fryzurę idealnie dopełnił mocniejszy makijaż z dominacją różu. Również sama stylizacja Edyty bardzo wyrazista. Diwa postawiła na żółty płaszcz i złotą biżuterię. Żółty kolor przełamała czernią.

Edyta Górniak zaśpiewała "My way" na Sylwestrze TVN

Edyta Górniak na Sylwestrze TVN zaśpiewała premierowy utwór "My way". Fani w komentarzach na Instagramie komplementują zarówno wygląd gwiazdy, jak i jej występ. "Jak pięknie wczoraj wyglądałaś, Edi", najwspanialszy sylwestrowy występ", "piękna jak zawsze", "zaśpiewałaś wczoraj magicznie" - komplementowali fani.

Po komentarzach widać, że gwiazda ma bardzo wierne grono fanów. Ciepłe słowa od wielbicieli diwy są widoczne w niemal każdym wpisie jej wielbicieli.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Edyty Górniak?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW