Zamknij

Edyta Górniak oblała egzamin teoretyczny na prawo jazdy. Wiadomo, na czym poległa

Judyta Wanicka
06.11.2019 13:08
Edyta Górniak w "My Way"
fot. Instagram:@tvn.pl

Edyta Górniak nie zdała egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Gwiazda „My Way” wyłożyła się na teorii, wydawałoby się – najprostszej części kursu. Wiadomo, jakie pytania sprawiły gwieździe najwięcej trudności.

Edyta Górniak została gwiazdą programu TVN „My Way”, w którym pod okiem kamer zdaje prawo jazdy. W ubiegłym tygodniu widzowie po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć, jak diwa radzi sobie ze zmianą koła, rozpoznaje, co jest pod maską, oraz jak jej idzie nauka znaków drogowych. Edyta nie była jeszcze gotowa, by wsiąść za kółko, dlatego przyglądała się z tylnego siedzenia, jak prowadzi jej instruktor. Niestety pierwsze lekcje poszły w las. Edyta Górniak nie poradziła sobie na egzaminie teoretycznym. 

My Way: Edyta Górniak oblała teorię na egzaminie

Wygląda na to, że gwiazda „My Way” będzie musiała jeszcze raz przerobić zagadnienia z pierwszych lekcji z instruktorem. Edyta Górniak nie zdała egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Okazuje się, że trudności sprawiły jej nie zagadnienia dotyczące pierwszeństwa przyjazdu na skrzyżowaniach, lecz – wydawałoby się – banalne pytania o światła ksenonowe i budowę silnika.

„Fakt” potwierdza, że Edyta Górniak podeszła do egzaminu państwowego 4 listopada w Poznaniu. Diwa nie była jednak jedyną osobą, która tego dnia oblała testy. Tabloid dowiedział się, że nie zaliczyły wszystkie osoby, które przystąpiły do egzaminu.

QUIZ: 20 pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy. Sprawdź, czy zdasz

RadioZET.pl/jw