Zamknij

Edyta Górniak odsłoniła pośladki na plaży. Diwa zachwyca figurą [FOTO]

Judyta Wanicka
16.01.2020 12:27
Edyta Górniak
fot. Instagram:@edytagorniak

Edyta Górniak pochwaliła się zgrabnym ciałem na wakacjach w Tajlandii. Diwa wskoczyła do oceanu w eleganckim kostiumie Chanel. Fani zwrócili uwagę na seksowną pupę Edyty Górniak.

Edyta Górniak spędza wakacje w rajskiej Tajlandii. Gwiazda odpoczywa po pracowitym sezonie i po stresach w programie "My Way", w którym pod okiem kamer zdawała prawo jazdy. Swoje wczasy relacjonuje na Instagramie. Uwagę fanów przykuwają przede wszystkim zdjęcia, na których Edyta Górniak pojawia się w stroju kąpielowym. 47-letnia diwa ponownie pochwaliła się zgrabnym ciałem, tym razem od tyłu.

Edyta Górniak odsłoniła ciało w Tajlandii

Edyta Górniak zdążyła już zamieścić kilka zdjęć i relacji z wakacji w Tajlandii. Żadne jednak nie zrobiło na fanach takiego wrażenia, jak nowe wideo, w którym Edyta Górniak kąpie się w luksusowym kostiumie od Chanel. Gwiazda uzupełniła stylizację o słomkowy kapelusz z logiem francuskiego domu mody. Fani wreszcie mieli okazję podziwiać zgrabną figurę 47-latki w pełnej krasie.

Edyta Górniak w stroju kąpielowym zachwyciła internautów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów dotyczących świetnej figury artystki.

Wspaniała figura! Tylko pozazdrościć kształtów.

Afrodyta

Figura sztos. Przepiękna jesteś Edytko!

Zagłosuj

Podoba ci się figura 47-letniej Edyty Górniak?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw