Zamknij

Edyta Górniak nie pije z powodu koronawirusa? "Odstawiłam na początku tej sytuacji "

Maciej Friedrich
13.05.2020 12:26
Edyta Górniak nie pije z powodu koronawirusa? "Odstawiłam na początku tej sytuacji "
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Edyta Górniak dość sceptycznie wypowiada się na temat koronawirusa, gwieździe udało się już wzbudzić niemałe kontrowersje. Piosenkarka w wywiadzie wyznała jednak, że na początku pandemii odstawiła alkohol, by mieć trzeźwy ogląd sytuacji.

Edyta Górniak to niezmiennie jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, którą uwielbiają tłumy fanów w kraju i za granicą. Niestety, pandemia koronawirusa, podobnie jak w przypadku innych gwiazd, pokrzyżowała zawodowe plany artystki. Ostatnie miesiące były dla Edyty wyjątkowo trudne, ciężko znosiła rozłąkę z synem Alanem, gdy utknęła w Stanach Zjednoczonych. O mały włos nie znalazłaby się w centrum huraganu. Z pewnością ciężko mówić o relaksie.

Choć pandemia koronawirusa przysporzyła wokalistce wielu kłopotów, Górniak o samym zagrożeniu wypowiada się dość sceptycznie. Zaapelowała do fanów o rozsądek i świadomość, że największym zagrożeniem jest strach. Duże kontrowersje wzbudziła wypowiedź, w której kategorycznie stwierdziła, że nie dałaby się zaszczepić przeciw wirusowi. Dołączyła tym samym do obozu gwiazd, które uważają, że strach przed pandemią jest przesadzony. Sytuacja wpłynęła jednak na jeden z elementów jej życia.

 Baron twierdzi, że nie zachoruje na COVID-19. "Ten wirus mnie nie dosięgnie, bo dbam o siebie i medytuję"

Edyta Górniak odstawiła alkohol. To z powodu koronawirusa

W rozmowie z "Super Expressem" Edyta Górniak przyznała, że z powodu pandemii koronawirusa zdecydowała się odstawić alkohol. Piosenkarka bardzo lubi od czasu do czasu napić się wina, jednak jej zdaniem w obecnej sytuacji picie negatywnie wpływa na zachowanie jasności umysłu i utrzymania niezbędnej kondycji.

- Upić się mnie nie uda. Ja bardzo lubiłam wino, ale odstawiłam na początku tej sytuacji (...) Teraz bardzo dużo ludzi śpi, pije albo je. Alkohol zmienia się w cukier w organizmie i można przytyć. Ja lubię mieć bardzo silną intuicję. A ona jest silna, jeśli nie jest zagłuszona alkoholem, więc ja przestałam w ogóle, bo chcę mieć bardzo trzeźwy, jasny umysł, żebym mogła służyć radą, pomocą, pocieszeniem - opowiedziała artystka.

Popieracie decyzję Edyty?

Zagłosuj

Popierasz decyję Edyty Górniak?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF