Zamknij

Edyta Górniak opowiedziała o stracie dziecka i rozstaniu z Mateuszem Zalewskim

Sylwia Wamej
29.04.2019 15:51
Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Edyta Górniak choć teraz jest w szczęśliwym związku, mocno przeżyła ostatnie miesiące. W rozmowie z magazynem "Viva" artystka opowiedziała o rozstaniu z Mateuszem Zalewskim i utracie ciąży.

Edyta Górniak opowiedziała o rozstaniu z Mateuszem Zalewskim

Edyta Górniak ma za sobą wiele związków. Teraz układa sobie życie u boku sportowca Tomasza Mazurkiewicza. I choć gwiazda wydaje się być teraz szczęśliwa, ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych. Nie przetrwał jej związek z Mateuszem Zalewskim. Jak się okazuje, jednym z głównych powodów było to, że byli już zakochani nie poradzili sobie ze stratą nienarodzonego dziecka.

"Nie poradziliśmy sobie oboje z tragedią utraty naszego nienarodzonego dziecka. Do tego doszedł ciężar mojego życia publicznego. Dotkliwa była dla nas też tęsknota i częste wtedy rozłąki. Chorowali na przemian także nasi rodzice. To spowodowało stres, napięcia i słowa kierowane bólem. Na szczęście niedawno udało nam się spotkać i porozmawiać w pełnej życzliwości i wzajemnym zrozumieniu. Dziś każdy jest w innym momencie życia. Na pewno dużo się od siebie nauczyliśmy" - powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z magazynem Viva.

Artystka zdradziła również, że zmieniła swoje podejście do mężczyzn, po rozwodzie z Dariuszem K. Małżeństwo skrzywdziło ją i nie myślała, że będzie mogła jeszcze z kimkolwiek ułożyć sobie życie.

Edyta Górniak: "Nieudane małżeństwo bardzo mnie skrzywdziło"

"Myślę, że moje nieudane małżeństwo bardzo mnie skrzywdziło. I rozumiem to dopiero dziś. Przestałam wierzyć, że można tworzyć dobrą i piękną rodzinność. Że dom może być naprawdę domem. Radością i bezpieczeństwem dla wszystkich, którzy siadają do kolacji. Zwątpiłam w to wszystko 11 lat temu... po rozwodzie. Jak widać, duszę można złamać i regeneruje się ją o wiele dłużej niż ciało"- zdradziła gwiazda w wywiadzie dla "Vivy".

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Viva/ SW