Zamknij

Edyta Górniak ostro o Mai Sablewskiej: "Trzeba mieć dobrą pamięć, jak chce się kłamać"

15.09.2020 11:58
Edyta Górniak Maja Sablewska
fot. TRICOLORS/East News

Edyta Górniak i Maja Sablewska przed laty tworzyły zgrany duet gwiazdy i menedżerki. Niestety, ich drogi się rozeszły a panie wielokrotnie niezbyt przychylnie wypowiadały się w mediach na swój temat. Przy okazji premiery nowego singla piosenkarki Sablewska znów napomknęła o swojej byłej podopiecznej. Edyta Górniak mocno skomentowała ten fakt.

Edyta Górniak wyraźnie nie jest zadowolona z tego, że jej była menedżerka co pewien czas komentuje jej życie i działalność muzyczną. W rozmowie z dziennikarzem "Faktu" piosenkarka podsumowała to w mocnych słowach. Kiedy dowiedziała się, że Maja Sablewska przy każdej okazji wspomina Górniak (i to raczej w negatywnym kontekście) stwierdziła, że Maja powinna się cieszyć, że nie spotkały się w sądzie.

Edyta Górniak ostro o Mai Sablewskiej

W rozmowie z dziennikarzem Edyta początkowo próbowała ukryć swój chichot, jednak po chwili poważnym już tonem przyznała, że nie jest aż tak bardzo zdziwiona tym, że Sablewska wciąż o niej wspomina.

"Trochę się dziwię, trochę nie. Rozumiem, że niewiele więcej się wydarzyło w życiu tej osoby, jeśli to wciąż jest gorący temat, którego nic nie przykryło. Te wypowiedzi zwykle zostawiam bez komentarza, bo jedyne, co mogłabym na to wszystko powiedzieć, to byłoby jedno: niech się Maja cieszy, że się nie spotkałyśmy w sądzie" - mówiła groźnie Górniak.

"Za te wszystkie fikcyjne informacje, które ona sobie podaje... Trzeba mieć dobrą pamięć, jeśli się chce kłamać. Tyle powiem" - dodała. Na koniec stwierdziła, że mimo wszystko życzy Mai jak najlepiej.

"Życzę jej jak najlepiej - niech będzie zdrowa, bezpieczna, niech się jej układa w życiu tak, jak sobie zaplanuje. Natomiast fajnie jakby się skupiła na innych rzeczach, nie wracała do tematów w sposób przekłamany, nadal po tylu latach. Jest tyle ciekawych wątków, mam nadzieję, że i jej zdarzy się równie ciekawy wątek, by mogła o nim opowiadać" - wyjaśniła.

Edyta Górniak nie chce, by jej syn walczył w "Fame MMA". "Dopóki żyję - nie!"

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS