Zamknij

Edyta Górniak ostro zaatakowała Darię Ładochę. "Kiedy jest się nikim"

18.01.2021 11:09
Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Edyta Górniak odpowiedziała na słowa Darii Ładochy. Gwiazda kulinarna zasugerowała, że piosenkarka boi się chipów w kartach kredytowych, które mogą "łączyć się z kosmosem". Oburzona Górniak postanowiła skomentować wypowiedź prezenterki TVN.

Edyta Górniak coraz częściej kojarzona jest nie tylko z ogromnego wkładu w polską muzykę rozrywkową, ale także z kontrowersyjnych wypowiedzi. Oczywiście rzesze słuchaczy nadal nucą niezapomniane hity artystki, takie jak "To nie ja" czy "Kolorowy wiatr". Coraz częściej o popularnej "Edzi" mówi się, nawiązując nie do muzyki, ale do odważnych teorii gwiazdy. Górniak zajęła 3. miejsce w plebiscycie Biologiczna Bzdura Roku 2020, a jej wypowiedzi wywołały niemałe zamieszanie. Choć odcięła się od sugestii, że w szpitalach leżą statyści, a pandemia koronawirusa to sztuczny twór, przylgnęła do niej etykietka koronasceptyczki, która wierzy w spisek rządzących. Górniak nie ukrywa wszak, że nie ma zamiaru się zaszczepić.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak znów radzi na temat szczepionek: "Wolę powierzyć swoje życie w ręce Boga"

Piosenkarka ma grono oddanych fanów, pojawiło się jednak wiele internetowych żartów dotyczących jej wypowiedzi. Do teorii Edyty odniosła się także Daria Ładocha, blogerka kulinarna i prezenterka, którą mogliśmy oglądać między innymi w "Ameryce Express". Wspomniała ona absurdalną sytuację związaną z jednym z programów z udziałem Górniak. Miała ona wymagać zostawienia poza planem zdjęciowym kart kredytowych.

- Pracowałam długo z Edytą, więc mam parę anegdot do opowiedzenia. Jak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta - opowiedziała.

Choć Ładocha z góry przeprosiła wszystkich, których mogłaby urazić, najwyraźniej Edyta Górniak bardzo mocno odebrała opowieść Darii. Na tyle mocno, że zdecydowała się na niezbyt dyplomatyczny komentarz.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak apeluje do fanów. Zaleca dietę i wspomina o "narkotyku"

Edyta Górniak odpowiedziała na słowa Darii Ładochy. Obraziła prezenterkę TVN?

Na Instatsoty Edyty Górniak pojawiło się nowe zdjęcie. To zrzut z ekranu, na którym widać artykuł z cytatem Darii Ładochy. Najwyraźniej piosenkarka poczuła się mocno oburzona, historię o "kosmicznych kartach" nazwała bowiem absurdem. Co więcej, zasugerowała także ostro, że blogerka próbuje zyskać zainteresowanie jej kosztem.

- Kiedy jest się nikim i próbuje się wybić na cudzej popularności. Ładocha, WTF? - napisała Górniak.

Miejmy nadzieję, że bezkompromisowy post nie wywoła kolejnej "dramy" w polskim show-biznesie. Przypomnijmy, że dwa lata temu w mediach głośno było o konflikcie Górniak i Cleo.

Edyta Górniak
fot. TRICOLORS/East News