Zamknij

Edyta Górniak otrzyma własne reality-show? "Publiczność ma spory niedosyt"

Maciej Friedrich
02.08.2019 13:18
Edyta Górniak otrzyma własne reality-show? "Publiczność ma spory niedosyt"
fot. TRICOLORS/East News

Edyta Górniak posiada rzesze oddanych fanów, którzy z przyjemnością ponownie obejrzeliby swoją idolkę w telewizyjnym show. W "Agent gwiazdy" wokalistka wystąpiła jedynie w dwóch odcinkach. W mediach pojawiła się jednak informacja, że jedna ze stacji telewizyjnych zaproponowała gwieździe własne reality-show.

Edyta Górniak to bez wątpienia bardzo utalentowana wokalistka, która na stałe zagości w historii polskiej muzyki. Diwa jest autorką wielu hitów i posiada rzesze oddanych fanów, którzy cenią ją nie tylko za wokalny talent, ale również wyjątkową wrażliwość. Na początku roku głośno było o udziale piosenkarki w programie "Agent Gwiazdy", którego miała być największą gwiazdą. Niestety, Edyta zrezygnowała z udziału w programie po zaledwie dwóch odcinkach. Z pewnością wielu widzów z niecierpliwością wyczekuje na moment, w którym diwa powróci na ekrany. Według medialnych doniesień są na to spore szanse.

Powstanie reality-show o życiu Edyty Górniak?

Jak poinformował portal Pudelek, Edyta ma zostać gwiazdą jesiennej ramówki TVN. Co więcej, według źródła portalu Górniak miała otrzymać propozycję udziału w nowym programie stacji. Byłoby to reality-show, w którym kamery będą towarzyszyły wokalistce w przełomowym momencie jej życia.

- Edyta dostała propozycję własnego reality show i uznała, że ten pomysł jest bardzo ciekawy. Jej udział w programie "Agent Gwiazdy" spotkał się z tak ciepłym przyjęciem widzów, że stacja postanowiła wykorzystać jej potencjał. Publiczność miała spory niedosyt po tym, jak Edi zrezygnowała z show już w drugim odcinku.

ZOBACZ: Edyta Górniak topless na Instagramie. "Moje małe-wielkie szczęścia" [WIDEO] 

Według informacji Pudelka zdjęcia do programu miałyby rozpocząć się we wrześniu, a pierwszy odcinek pojawić się na antenie TVN w październiku. Jeśli doniesienia okazałyby się prawdą, przed Edytą bardzo pracowity sezon. Artystka 14 sierpnia ma wystąpić w Operze Leśnej w Sopocie, a następnie rusza w trasę po Stanach Zjednoczonych.

Chcielibyście obejrzeć program z Edytą w roli głównej?

Zagłosuj

Co sądzisz o programie o życiu Edyty Górniak?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF