Zamknij

Edyta Górniak podarowała córce Joanny Krupy drogi prezent

30.07.2020 14:32
Joanna Krupa
fot. Instagram/Joanna Krupa

Edyta Górniak pochwaliła się podarunkiem dla Ashy-Leigh, córki Joanny Krupy. Dziewczynka otrzymała swój pierwszy diament.

Edyta Górniak i Joanna Krupa od dawna żyją w bardzo dobrej relacji, choć ich przyjaźń jest wynikiem przypadkowego spotkania. Panie regularnie się spotykają, jednak w związku z obowiązkami każdej z nich, mimo iż obydwie są w Polsce, ostatnio miały na to mało czasu. Spotkanie jest w planach, a tymczasem w jednym z wywiadów Górniak pochwaliła się prezentem, jaki podarowała córeczce Joanny Krupy. To bardzo drogi prezent.

Edyta Górniak podarowała Ashy-Leigh diament

Od niedawna Edyta Górniak koncentruje się na promocji swojego nowego albumu. Gwiazda jest częściej obecna w mediach. Niedawno udzieliła wywiadu "Faktowi". Została zapytana o to, czy widziała się już z Joanną Krupą. Odpowiadając na to pytanie, piosenkarka pochwaliła się pierwszym prezentem dla córki przyjaciółki.

Edyta Górniak idzie do polityki. Ma już swój program

"Ja przecież już znam Ashę. Dostała od cioci Edi swój pierwszy diament" - poinformowała. "Malutka jest już pewnie większa i cięższa i cudownie będzie ją zobaczyć. Wiem, że Douglas ma przylecieć niebawem do Polski, mama Asi też. To są bardzo bliskie nam osoby, więc myślę, że z Allanem ich odwiedzimy na pewno".

Sama Krupa dotąd się nie pochwaliła prezentem dla córki, a minie pewnie jeszcze kilka lat, zanim pokaże go sama Asha.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/AS