Zamknij

Edyta Górniak poleciła internaucie środki halucynogenne? "Żeby otworzyć łepek"

12.07.2021 15:10
Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Edyta Górniak zaprosiła fanów na spotkanie, na którym rozmawiać będzie o warstwie duchowej cywilizacji. Jeden z internautów krytycznie wypowiedział się na temat pomysłów gwiazdy. Piosenkarka stwierdziła, że nie zrozumie jej bez pomocy środków halucynogennych?

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która wylansowała takie ponadczasowe przeboje jak "Kolorowy wiatr" czy "To nie ja". Do dziś żaden polski artysta nie pobił jej świetnego wyniku z Konkursu Piosenki Eurowizji 1994, na którym zajęła doskonałe 2. miejsce. Posiada szerokie grono oddanych fanów, którzy niezmiennie komplementują wokalny talent Edyty, widzowie polubili ją także jako jurorkę muzycznego show "The Voice of Poland". Choć jej ostatni album "My" pojawił się w 2012 roku, nadal pozostaje w czołówce krajowych gwiazd muzyki rozrywkowej.

W ostatnim czasie Górniak wydaje się skupiać na działalności w sieci mocniej nawet niż na działalności muzycznej. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się z fanami swoimi teoriami, przez wielu uważanymi za kontrowersyjne, a nawet niebezpieczne. Przypomnijmy, że gwiazda mówiła między innymi o statystach leżących w szpitalach covidowych i kontrolowaniu społeczeństwa, oskarżyła Lady Gagę o współpracę z diabłem, otwarcie sprzeciwia się także szczepieniom przeciwko koronawirusowi. W swoich relacjach coraz częściej porusza także tematy duchowe. Okazuje się, że postanowiła nawet zorganizować spotkanie na żywo ze specjalistą od istotnych dla niej kwestii.

ZOBACZ TAKŻE:  Edyta Górniak z wpadką na koncercie ku pamięci Krzysztofa Krawczyka? "Nie przygotowała się"

Edyta Górniak organizuje spotkanie. Krytykom poleca środki halucynogenne?

Edyta Górniak za pośrednictwem Instagrama zaprosiła fanów na spotkanie w Teatrze IMKA Tomasza Karolaka, na którym poruszane będą między innymi kwestie duchowe i energetyczne.

- Dziś bardziej niż przez wszystkie wcześniejsze lata pragniemy żyć w prawdzie. Tak jak czujemy najmocniej. Tak jak prowadzi nas instynkt i intuicja, czyli nasz osobisty nawigator, kompas. Bardziej niż kiedykolwiek pragniemy dobra, życia w radości, zdrowiu, witalności i spokoju (...) O tym, jaka jest dziś rola człowieka na Ziemi, a także jaka jest przyszłość całej naszej cywilizacji w warstwie duchowej, biologicznej i energetycznej porozmawiamy wspólnie podczas spotkania. Jak przygotować się do życia w Nowym Świecie i jak odnaleźć swoje ścieżki w Nowym Pulsie żyjącej Ziemi. Zastanowimy się i porozmawiamy wspólnie z niezwykłą, podziwianą przeze mnie osobowością, panem Tomaszem Kierzkowskim (...) Do zobaczenia 17 Lipca w Warszawie w Teatrze IMKA - poleca piosenkarka.

Najwyraźniej jednak nie wszyscy wierzą w nadchodzący "Nowy Puls żyjącej Ziemi". Jeden z internautów zasugerował, że z piosenkarką nie jest najlepiej.

- Edytka już odleciała totalnie - skrytykował krótko.

Na odpowiedź Edyty nie musiał długo czekać. Górniak zasugerowała, że aby pojąć to, o czym opowiada, internauta potrzebowałby "wspomagaczy".

- Potrzebowałbyś środków halucynogennych, żeby otworzyć łepek i pojąć 1 procent tego, co tu czytasz - odparła.

W sieci pojawiło się jednak o wiele więcej komentarzy osób, które niepokoją się teoriami głoszonymi przez piosenkarkę.

- Śmiać mi się chce - teraz pełno takich ludzi, którzy w młodości alergicznie reagowali na jakąkolwiek książkę, szkoły filozoficzne to dla nich abstrakcja, logiczne myślenie kuleje, ale wmawiają wszystkim, że są indigo children, oświeceni i otworzyli oczy - czytamy.

Górniak ma jednak grono oddanych wielbicieli, którzy stoją po jej stronie i mają zamiar wziąć udział w spotkaniu. A wy macie zamiar się wybrać?