Zamknij

Edyta Górniak poroniła. Poruszające wyznanie gwiazdy. „Straciłam ciążę”

Redakcja
05.11.2018 14:57
Edyta Górniak
fot. Damian KLAMKA/East News

Edyta Górniak była gościem „Dzień Dobry TVN”. Gwiazda zdecydowała się tam na mocne wyznanie. Poinformowała o tym, że poroniła. „Straciłam ciążę” – przyznała.

Edyta Górniak gościła w programie „Dzień Dobry TVN”. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską gwiazda podsumowała mijający rok. Opowiedziała o swoich planach i marzeniach, a także o tym, co jej się udało, a co nie. Przyznała, że wiele straciła, ale wiele też zyskała, a ten rok z pewnością był dla niej przełomowy. Wielką zmianą jest powrót po dwóch latach do Polski. Gwiazda wyjaśniła, że jej syn znalazł tu szkołę, a ona poznała mężczyznę. Pomyślała, że być może jest to jakiś znak.

Edyta Górniak poroniła

W jej szczerej wypowiedzi pojawiło się coś, co z pewnością zaskoczyło wielu widzów. Piosenkarka przyznała, że zaszła w ciążę, ale poroniła.

– Dwa lata bardzo marzyłam o ciąży. Los pokazywał, że raczej to się nie uda. No i zaszłam w ciążę. Niestety straciłam tę ciążę – powiedziała poruszonym głosem Górniak. – To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie, wiedzą, że kobieta zostaje tak naprawdę bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jeśli ma się wsparcie, ja miałam wsparcie mojej najbliższej ekipy [...], to jednak jest takie uczucie bardzo ogromnego osamotnienia i jakby tego, że trzeba przejść taką drogę: jest najpierw szok, potem nadzieja, badania i potem taka rozłąka przedwczesna. To jest bardzo, bardzo trudne – wyjaśniła.

Na koniec przyznała, że bardzo cieszy się, że ma syna i że jest on wszystkim, co ma.

Już 14 listopada Edyta Górniak skończy 46 lat.

RadioZET.pl/SA