Zamknij

Edyta Górniak znika z mediów. „Potrzebuje detoksu”

Maciej Friedrich
13.03.2019 13:28
Edyta Górniak znika z mediów. „Potrzebuje detoksu”
fot. Jan BIELECKI/East News

Edyta Górniak w ostatnim czasie była jedną z najczęściej opisywanych w mediach polskich gwiazd. Być może popularność zaczęła jej doskwierać, ponieważ artystka zdecydowała się na wycofanie z aktywności w mediach społecznościowych.

Edyta Górniak to wokalistka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Kiedy w 1994 roku zajęła drugie miejsce w finale 39. Konkursu Eurowizji, nikt nie miał wątpliwości, że kariera stoi przed nią otworem. Potwierdziła to albumami, które pokryły się platyną oraz licznymi nagrodami branży fonograficznej. Za swoje osiągnięcia została odznaczona Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. W ostatnich miesiącach głośno było o jej udziale w show „Agent Gwiazdy”, z którego jednak wycofała się po zaledwie dwóch odcinkach. Być może popularność zaczęła zbytnio ciążyć piosenkarce, ponieważ zdecydowała się wycofać z mediów społecznościowych.

Edyta Górniak
fot. VIPHOTO/East News

Edyta Górniak znika z mediów społecznościowych

Edyta Górniak ma za sobą trudny okres. Rozstanie z partnerem oraz problemy zdrowotne, przez które  spisała testament, mocno odbiły się na wrażliwej artystce. Nic dziwnego, że postanowiła wyciszyć medialny szum na temat swojej osoby. Na Facebooku opublikowała wpis, w którym zapowiada przerwę w aktywności w mediach społecznościowych.

„Poczułam bardzo mocno, że potrzebuję detoxu dla mojego umysłu. Detoxu od napięć, plotek medialnych, chaosu i hałasu. Wykonam naturalnie wszystkie projekty podpisane, ale na razie nie będę aktywna w moich social media. Wiem, że uzyskanie wewnętrznej ciszy w dzisiejszych czasach jest prawie niemożliwe, ale mimo to zawalczę o to”.

Również na Instagramie Górniak opublikowała zdjęcie z lakonicznym opisem „do usłyszenia”. Mamy nadzieję, że gwiazda szybko dojdzie do siebie i fani znów będą mogli na bieżąco dowiadywać się, jakie nowe projekty szykuje.

RadioZET.pl/MF