Zamknij

Edyta Górniak chciała pracować w sanepidzie. "Nie wiem, czy to zabawne, czy przerażające"

Maciej Friedrich
11.05.2020 19:44
Edyta Górniak chciała pracować w sanepidzie. "Nie wiem, czy to zabawne, czy przerażające"
fot. Jan Bielecki/East News

Edyta Górniak nie przestaje szokować swoimi wypowiedziami. Tym razem w mediach pojawiła się informacja, że gwiazda chciała pracować w sanepidzie. Wszytko przez jej wyjątkowe zamiłowanie do porządku i czystości.

Edyta Górniak to nadal jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, przez wielu fanów nazywana "diwą polskiej piosenki". Gwiazda, która wylansowała hity takie jak "To nie ja" i "Kolorowy wiatr", jest także nieustannie w centrum zainteresowania mediów. W marcu głośno było między innymi o tym, jak jej życiu zagroziło tornado oraz o operacjach plastycznych.

Edyta nie pozostaje także obojętna w kwestii pandemii koronawirusa, przez którą była oddzielona od ukochanego syna. Piosenkarka komentowała sytuację na świecie w mediach społecznościowych, apelując o spokój i sugerując, że ktoś czerpie korzyści z międzynarodowej fali przerażenia. W mediach pojawiły się także informacje, że Edyta nie przyjęłaby szczepionki na koronawirusa.

Edyta Górniak chorobliwie dba o czystość? Miała marzyć o pracy w sanepidzie

Choć Górniak sceptycznie podchodzi do koronawirusa, w rozmowie z portalem wrealu24 miała przyznać, że o czystość i higienę dba niemal chorobliwie.

- Nie wiem, czy to zabawne, czy przerażające. Kiedyś chciałam pracować w sanepidzie. Dlatego, że ja mam fisia na punkcie czystości. Jak już sprzątam, to tak sprzątam, że można jeść z podłogi - przyznała.

Co więcej, gwiazda zwraca dużą uwagę na porządek i czystość nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Bałagan na scenie potrafi wyprowadzić ją z równowagi.

- Moja scena raczej zawsze jest czysta, a jak się zdarzy, że ktoś zapomniał czegoś ze sceny i widzę to w świetle pierwszych reflektorów, które rozpoczynają koncert, to podnosi mi się ciśnienie masakrycznie. Dlatego kiedyś się śmiałam, że mogłabym pracować w sanepidzie - zdradza.

Podzielacie zamiłowanie Edyty to porządku?

RadioZET.pl/wrealu24/MF