Zamknij

Edyta Górniak rozdarta. Syn wraca do Stanów, ona zostaje w Polsce

Redakcja
16.07.2018 13:52
Edyta Górniak rozdarta. Syn wraca do Stanów, ona zostaje w Polsce
fot. EAST NEWS

Jeszcze niedawno Edyta Górniak myślała, że nie odnajdzie miłości. Teraz jest szczęśliwa u boku nowego partnera. Martwi ją jednak zbliżająca się rozłąka z synem, który wraca do Kalifornii. Będzie tam kontynuował edukację.

Edyta Górniak z pewnością nie narzeka na brak wrażeń, zarówno jeśli chodzi o życie zawodowe, jak i prywatne. Niedawno przyjechała do Polski ze Stanów Zjednoczonych, a już podpisała nowy kontrakt i ponownie się zakochała. Wybrankiem artystki, która długo zarzekała się, że w jej życiu nie ma miejsca dla związku, został młody właściciel hotelu z Łodzi, Mateusz. Para poznała się podczas pobytu Górniak w szpitalu, gdy dochodziła do siebie po operacji kolana. Z miejsca przypadli sobie do gustu. Mężczyzna pojawia się na występach artystki, dobrze też dogaduje z nastoletnim synem piosenkarki Allanem.

Syn Edyty Górniak w prestiżowej szkole

I choć Edyta wydaje się spełniona zarówno zawodowo, jak i prywatnie, jedna rzecz spędza jej sen z powiek. Ukochany syn bowiem tuż po wakacjach wraca do Stanów Zjednoczonych. W Kalifornii rozpocznie naukę w jednej z najbardziej prestiżowych szkół muzycznych w kraju. Nie idzie jednak w wokalne ślady mamy. Swoją przyszłość wiąże z produkcją muzyczną. Nie może więc dziwić, że chce być blisko stolicy amerykańskiego show-biznesu, Los Angeles. Tym bardziej że zdążył już wyrobić sobie niezbędne znajomości, w tym dobry kontakt z Davidem Fosterem. Z pewnością od człowieka, który współpracował między innymi z Whitney Houston, będzie mógł się wiele nauczyć.

Edyta Górniak boi się rozłąki

Piosenkarka nie znajdzie wiele czasu na pobyt w Kalifornii, więc czeka ją przymusowa rozłąka z ukochanym dzieckiem. Artystka nie kryje żalu i obaw, jak wpłynie to na ich relacje. Powszechnie wiadomo, że mama i syn mają ze sobą świetny kontakt i łączą ich nie tylko rodzinne więzy, ale również przyjaźń. Z jednej strony praca zawodowa, ojczyzna i nowy związek. Z drugiej zaś wyfruwający z gniazda syn. Nie zazdrościmy takiej sytuacji i mamy nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży.

RadioZET.pl/MF