Zamknij

Edyta Górniak skomentowała relację z instruktorem z "My Way". Co ich łączy?

Maciej Friedrich
28.01.2020 15:29
Edyta Górniak skomentowała relację z instruktorem z "My Way". Co ich łączy?
fot. Instagram:@edytagorniak

Media rozpisują się na temat relacji łączącej Edytę Górniak i Dawida Zawadzkiego z programu "My Way". Wokalistka w wywiadzie skomentowała medialne doniesienia. Co naprawdę łączy ją z sympatycznym instruktorem jazdy?

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Media z niecierpliwością poszukują informacji na temat prywatnego życia wokalistki. Sama Edyta często sama opowiada o sobie i swoich, często dramatycznych przeżyciach. Wyznała między innymi, że była zastraszana przez byłego męża. Wielu fanów zastanawia się, czy Górniak, po kilku nieudanych związkach, w końcu odnajdzie miłość.

Plotki o nowym mężczyźnie w życiu piosenkarki pojawiły się przy okazji emisji programy "My Way", reality show, w którym gwiazda stara się zdać egzamin na prawo jazdy. To wtedy zaczęto plotkować na temat relacji łączącej ją z instruktorem Dawidem Zawadzkim.

Edyta Górniak szczerze o Dawidzie z "My Way". Co łączy ją z instruktorem?

Plotki na temat związku Górniak i Zawadzkiego zaostrzyły zdjęcia opublikowane przez "Super Express". Fotoreporterzy przyłapali piosenkarkę i instruktora podczas wspólnej imprezy w jednym z warszawskich klubów. Pojawiły się informacje o czułych gestach, a nawet pocałunku.

Podczas rozmowy z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN" odniosła się do plotek na temat wspólnej imprezy z sympatycznym instruktorem. Przyznała, że dziwi się plotkom, ponieważ w klubie bawiła się w otoczeniu około 40 osób z ekipy "My Way". Nie ukrywała, że dobrze czuje się w towarzystwie Dawida, ale łączy ich jedynie przyjaźń. Zawadzki ma lubi się "tulić i czulić", ale Górniak nie traktuje go jako kandydata na przyszłego partnera.

 My Way: Program z Edytą Górniak to klapa? Internauci ostro krytykują

Zagłosuj

Podobało ci się "My Way"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF