Zamknij

Edyta Górniak nie szuka już partnera? "Nie jestem rzeczywistą istotą"

07.01.2021 12:35
Edyta Górniak
fot. VIPHOTO/East News

Edyta Górniak podzieliła się z fanami kolejną porcją osobistych przemyśleń. Tym razem gorzko wypowiedziała się na temat mężczyzn i swoich planów dotyczących związków.

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z czołowych polskich celebrytek. Przez wielu uznawana za wybitną krajową wokalistkę, na swoim koncie ma wiele przebojów, które przeszły do historii. Ciężko znaleźć osobę, która choćby nie słyszała "Kolorowego wiatru", "Dumki na dwa serca" czy "To nie ja", z którym to przebojem Górniak zajęła 2. miejsce w Konkursie Eurowizji. Obecnie widzowie TVP mogą podziwiać gwiazdę w roli jurorki "The Voice of Poland", zyskuje także coraz większą popularność w sieci.

Polska wokalistka bardzo chętnie dzieli się z fanami przemyśleniami na temat sytuacji na świecie oraz życia prywatnego. Kontrowersje wzbudzały jej teorie dotyczące sterowania społeczeństwem oraz rzekomej sztucznie promowanej pandemii koronawirusa. Najgłośniej było o teorii Edyty o statystach leżących w szpitalach, z której postanowiła się wytłumaczyć. W najnowszej relacji opublikowanej w sieci artystka nawiązała do swojego życia uczuciowego. Niestety, dosyć gorzko oceniła swoje szanse na zbudowanie stabilnego związku.

ZOBACZ TAKŻE:  Edyta Górniak została zdradzona. Napisała o skandalicznym wybryku byłego partnera

Edyta Górniak nie znajdzie w Polsce partnera. Wokalistka szczerze o swoim życiu uczuciowym

W transmisji opublikowanej przez Edytę Górniak, piosenkarka postanowiła szczerze opowiedzieć o nieudanych związkach. Artystka twierdzi, że od zawsze miała słabość do mężczyzn nieszczerych.

- Miałam słabość, skłonność do kłamliwych facetów (...) Nie podchodzę do relacji z założeniem, że ktoś chce mnie zranić i oszukać. Kiedyś pamiętam Piotr Schramm, gdy byliśmy w relacji, próbował mnie nauczyć, żebym tak nie robiła. Mówił: "Ty najpierw komuś dajesz swoje serce, a potem w perspektywie czasu dopiero oceniasz, czy było warto". Oczywiście jestem też podejrzliwa, nie jestem bardzo naiwną osobą, ale są ludzie, którzy potrafią bardzo mocno walczyć o nas. Są mężczyźni, którzy doskonale potrafią zaaranżować sytuację, dobrać słowa, mówić to, co my, kobiety, chcemy usłyszeć - stwierdziła Edyta.

Górniak nie ocenia swoich szans na znalezienie miłości najlepiej. Stwierdziła nawet, że jako gwiazda nie ma szans na znalezienie w Polsce wartościowego partnera.

- Jednego jestem pewna i to będzie bardzo smutne, co wam powiem. Ja nie jestem dla ludzi rzeczywista. Dla mężczyzn nie jestem rzeczywistą istotą, nie jestem człowiekiem. Po prostu nie mam prawa do człowieczeństwa w relacji partnerskiej. Nie mam praktycznie szans zaufać komukolwiek, będąc osobą publiczną tutaj w Polsce (...) Często wybieramy okrutnych partnerów dla siebie, według własnej oceny, która jest niepotrzebnie zaniżona i wtedy zgadzamy się na słabe traktowanie - gorzko oceniła.

Miejmy nadzieję, że życie przyjemnie zaskoczy Edytę.

Edyta Górniak
fot. Piotr Molecki/East News