Zamknij

Edyta Górniak śpiewa z amerykańskimi flagami w tle i żegna Melanię Trump

21.01.2021 12:19
Edyta Górniak
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Górniak opublikowała wideo z występu, na którym śpiewa z amerykańskimi flagami w tle. Do filmu dodała hashtag, w którym oznaczyła Melanię Trump.

Edyta Górniak pożegnała Melanię Trump. Piosenkarka opublikowała na Instagramie wideo ze swojego ostatniego występu. Ubrana jest w granatową suknię wieczorową, połyskującą cekinami, w jej tle widać amerykańską i polską flagę. Górniak śpiewa bardzo popularną piosenkę Lady Gagi, zatytułowaną I’ll never love again. Jako komentarz do materiału dodała jedynie hashtag: #flotus45, czyli nazwę, pod którą na Instagramie funkcjonuje Melania Trump.

Zobacz także: Edyta Górniak uwięziona w górskim domku. "Gdyby nie górale, nie miałabym jedzenia"

Edyta Górniak śpiewa dla Melanii Trump

Pod postem diwy zawrzało. Zdaniem wielu internautów, Górniak, która od dłuższego czasu daje się poznać jako zwolenniczka kontrowersyjnych teorii i która już wcześniej dała do zrozumienia, że ze smutkiem przyjęła wieść o przegranej Trumpa w wyborach, zbyt miesza się w politykę.

- Szkoda, że miesza się Pani w politykę! Proszę nagrywać muzykę, zamiast wprowadzać na swój profil politykę. Polityka z prawa czy z lewa zawsze dzieliła i będzie dzielić ludzi. Tego tutaj nie potrzebujemy!!!! - głosi jeden z komentarzy.

Nie znam się na polityce. Zauważam Historię. To różnica. Jeśli nie chcesz czytać o podziałach, to bądź przykładem tolerancji. A jeśli to dla Ciebie za duży wysiłek, change your channel - odpowiedziała diwa.

RadioZET.pl/AS