Zamknij

Edyta Górniak ujawniła szokującą prawdę o jej związkach. "Jedyny, który mnie nie uderzył"

22.03.2021 19:30
Edyta Górniak
fot. Damian Klamka/East News

Edyta Górniak podzieliła się z internautami filmem, w którym jej były partner, Piotr Schramm, porusza prawne aspekty lockdownu i inne zagadnienia, związane z koronawirusem. Udostępniając film, pokusiła się o bardzo szczere wyznanie, dotyczące Schramma, jak i innych jej partnerów.

Edyta Górniak nie miała dotąd szczęścia w miłości. Wiele związków, które tworzyła na przestrzeni lat, niestety się rozpadło, a piosenkarka gorzko o nich wspominała w swoich wywiadach. Pasma rozczarowań, jakich doświadczała diwa, doprowadzały ją do różnych wniosków - na przykład do tego, by nie ufać już nikomu więcej i nie próbować już wdawać się w nowe związki.

Górniak była zamężna raz, a jej mężem był Dariusz Krupa, z którym doczekali się syna Allana. Innymi znanymi partnerami piosenkarki byli m.in. Piotr Gembarowski, Piotr Kraśko, Robert Kozyra, amerykański aktor William McKinney, czy kierowca rajdowy Mateusz Zalewski. Niedawny facebookowy wpis artystki stawia ich wszystkich w niekorzystnym świetle.

Zobacz także: Edyta Górniak znów apeluje do fanów. "Nie pracuję dla łajzy rogatej i jego korporacji"

Edyta Górniak mocno podsumowała swoich partnerów

Z wpisu, jaki Edyta Górniak zamieściła na Facebooku, wynika, że w każdym związku, w jakim była, jej oddanie i zaufanie zostało "sponiewierane". Mówiąc o Piotrze Schrammie, stwierdziła, że to jedyny, który jej "nie uderzył, nie okradł, nie szantażował emocjonalnie, nie zdradził, nie zmanipulował i nie uprawiał gierek". Wypowiedziała się o nim w samych superlatywach.

"To jedyny mężczyzna, który będąc ze mną w relacji, nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania. Jedyny, który mnie nie uderzył, nie okradł, nie szantażował emocjonalnie, nie zdradził, nie zmanipulował i nie uprawiał gierek. Prawdziwy. Piekielnie inteligentny. Wnikliwie analityczny. Jeden z tych, którzy bronią wizerunku Faceta z klasą, podtrzymując wiarę w prawdziwych Mężczyzn" - napisała Górniak.

RadioZET.pl/AS